#22 Karel Trnka, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
38 S, 81,6%Kariéra
8Sezón
7Čistých kont
4,06PR
94Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, 3. liga | HC ŘímovRIM |
19 | 950 | 80 | - | - | 4,21 | 0 |
| MHLMB, 2020/21 | HC ŘímovRIM |
1 | 50 | 4 | 32 | 88,89 | 4 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC ŘímovRIM |
19 | 949 | 80 | 497 | 86,14 | 4,21 | 0 |
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC ŘímovRIM |
4 | 200 | 25 | 77 | 75,49 | 6,25 | 0 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC ŘímovRIM |
20 | 1000 | 56 | 401 | 88,13 | 2,8 | 3 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | HC ŘímovRIM |
14 | 700 | 51 | 245 | 82,77 | 3,64 | 3 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC ŘímovRIM |
12 | 600 | 60 | 290 | 82,86 | 5 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC ŘímovRIM |
5 | 250 | 26 | 86 | 76,79 | 5,2 | 1 |
| Celkem | 94 | 4699 | 382 | 1628 | 84,44 | 4,06 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, 3. liga | HC ŘímovRIM |
19 | 950 | 80 | - | - | 4,21 | 0 |
| Celkem | 19 | 950 | 80 | - | - | 4,21 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2020/21 | HC ŘímovRIM |
1 | 50 | 4 | 32 | 88,89 | 4 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC ŘímovRIM |
19 | 949 | 80 | 497 | 86,14 | 4,21 | 0 |
| Celkem | 20 | 999 | 84 | 529 | 86,30 | 4,2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC ŘímovRIM |
4 | 200 | 25 | 77 | 75,49 | 6,25 | 0 |
| Celkem | 4 | 200 | 25 | 77 | 75,49 | 6,25 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC ŘímovRIM |
20 | 1000 | 56 | 401 | 88,13 | 2,8 | 3 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | HC ŘímovRIM |
14 | 700 | 51 | 245 | 82,77 | 3,64 | 3 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC ŘímovRIM |
12 | 600 | 60 | 290 | 82,86 | 5 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC ŘímovRIM |
5 | 250 | 26 | 86 | 76,79 | 5,2 | 1 |
| Celkem | 51 | 2550 | 193 | 1022 | 84,25 | 3,78 | 7 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Luňáci Dědice |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
Kohouti Vesce |
9 | 5 | 4 | 0 | 1 |
HC Pantheři |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
HC Litohoř |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
HC Tornádo |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Lizards Zárubice |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
Lukovští Draci |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC Krokodýli |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
HC Budíškovice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
SK Vícenice |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
Hasiči Třebíč |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
HC Syrovice - Láz |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Rafani |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HK Vranín |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Sokol Lesonice |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
SK Vícenice B |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Valaši |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Storks Výčapy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Medvědi Moravské Budějovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SK Výrovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Motáci Třebětice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




























