#71 Matěj Štěpnička, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
26 S, 96,2%Kariéra
8Sezón
5Čistých kont
3,57PR
93Zápasy
Vítěz MLMB3 Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 - HC Budíškovice
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, 3. liga | HC BudíškoviceBUD |
14 | 700 | 43 | - | - | 3,07 | 1 |
| MHLMB, 2020/21 | HC BudíškoviceBUD |
2 | 100 | 11 | 64 | 85,33 | 5,5 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC BudíškoviceBUD |
12 | 600 | 53 | 354 | 86,98 | 4,42 | 1 |
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC BudíškoviceBUD |
14 | 700 | 38 | 286 | 88,27 | 2,71 | 1 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC BudíškoviceBUD |
20 | 1000 | 81 | 621 | 88,46 | 4,05 | 1 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | HC BudíškoviceBUD |
13 | 650 | 50 | 307 | 85,99 | 3,85 | 0 |
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | HC BudíškoviceBUD |
12 | 600 | 38 | 240 | 86,33 | 3,17 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC BudíškoviceBUD |
6 | 300 | 18 | 145 | 88,96 | 3 | 1 |
| Celkem | 93 | 4650 | 332 | 2017 | 87,47 | 3,57 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, 3. liga | HC BudíškoviceBUD |
14 | 700 | 43 | - | - | 3,07 | 1 |
| Celkem | 14 | 700 | 43 | - | - | 3,07 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2020/21 | HC BudíškoviceBUD |
2 | 100 | 11 | 64 | 85,33 | 5,5 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC BudíškoviceBUD |
12 | 600 | 53 | 354 | 86,98 | 4,42 | 1 |
| Celkem | 14 | 700 | 64 | 418 | 86,72 | 4,57 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC BudíškoviceBUD |
14 | 700 | 38 | 286 | 88,27 | 2,71 | 1 |
| Celkem | 14 | 700 | 38 | 286 | 88,27 | 2,71 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC BudíškoviceBUD |
20 | 1000 | 81 | 621 | 88,46 | 4,05 | 1 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | HC BudíškoviceBUD |
13 | 650 | 50 | 307 | 85,99 | 3,85 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC BudíškoviceBUD |
6 | 300 | 18 | 145 | 88,96 | 3 | 1 |
| Celkem | 39 | 1950 | 149 | 1073 | 87,81 | 3,82 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | HC BudíškoviceBUD |
12 | 600 | 38 | 240 | 86,33 | 3,17 | 0 |
| Celkem | 12 | 600 | 38 | 240 | 86,33 | 3,17 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Kohouti Vesce |
10 | 7 | 3 | 0 | 4 |
HC Litohoř |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
HC Krokodýli |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
HC Rafani |
7 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Lukovští Draci |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Pantheři |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HK Vranín |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Luňáci Dědice |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC Římov |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Hasiči Třebíč |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Sokol Lesonice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
SK Vícenice |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Tornádo |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Syrovice - Láz |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Lizards Zárubice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Medvědi Moravské Budějovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
SK Výrovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Sršni |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Storks Výčapy |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Novotňák Třebíč |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Motáci Třebětice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SK Vícenice B |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Valaši |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






























