#1 Pan Brankář
Brankář
#1 Pan Brankář, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
35 S, 85,7%Kariéra
7Sezón
6Čistých kont
13,16PR
80Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2021/22 | HC Sokol LesoniceLES |
7 | 350 | 693 | - | - | 99 | 0 |
| ML2, MLMB2 2022/2023 | HC Sokol LesoniceLES |
14 | 700 | 90 | 318 | 80,10 | 6,43 | 1 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC Sokol LesoniceLES |
25 | 1250 | 105 | 837 | 88,85 | 4,2 | 0 |
| MLMB1, MLMB - 2. liga | HC Sokol LesoniceLES |
16 | 800 | 55 | 278 | 83,48 | 3,44 | 5 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC Sokol LesoniceLES |
13 | 650 | 78 | 413 | 84,11 | 6 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC Sokol LesoniceLES |
5 | 250 | 32 | 146 | 82,02 | 6,4 | 0 |
| Celkem | 80 | 4000 | 1053 | 1992 | 85,09 | 13,16 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2021/22 | HC Sokol LesoniceLES |
7 | 350 | 693 | - | - | 99 | 0 |
| Celkem | 7 | 350 | 693 | - | - | 99 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML2, MLMB2 2022/2023 | HC Sokol LesoniceLES |
14 | 700 | 90 | 318 | 80,10 | 6,43 | 1 |
| Celkem | 14 | 700 | 90 | 318 | 80,10 | 6,43 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC Sokol LesoniceLES |
25 | 1250 | 105 | 837 | 88,85 | 4,2 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC Sokol LesoniceLES |
13 | 650 | 78 | 413 | 84,11 | 6 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC Sokol LesoniceLES |
5 | 250 | 32 | 146 | 82,02 | 6,4 | 0 |
| Celkem | 43 | 2150 | 215 | 1396 | 86,65 | 5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB1, MLMB - 2. liga | HC Sokol LesoniceLES |
16 | 800 | 55 | 278 | 83,48 | 3,44 | 5 |
| Celkem | 16 | 800 | 55 | 278 | 83,48 | 3,44 | 5 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
SK Vícenice |
9 | 4 | 5 | 0 | -1 |
HC Syrovice - Láz |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
HC Krokodýli |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC Litohoř |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Hasiči Třebíč |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Římov |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HK Vranín |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Medvědi Moravské Budějovice |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Blížkovice Stars |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Rafani |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Budíškovice |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Tornádo |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Lizards Zárubice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Motáci Třebětice |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Kohouti Vesce |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Storks Výčapy |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Valaši |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Jaroměřice nad Rokytnou |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Luňáci Dědice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Pantheři |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Lukovští Draci |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Ctidružice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Šebkovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Orlí Křídla |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám































