#1 Pan Brankář
Brankář
#1 Pan Brankář, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
48 S, 83,3%Kariéra
7Sezón
4Čistých kont
18,92PR
64Zápasy
Druhé místo MLMB2 Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 - HC Litohoř
Třetí místo MLMB3 MLMB - 3. liga - HC Litohoř
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2021/22 | HC LitohořLIT |
10 | 500 | 990 | - | - | 99 | 0 |
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC LitohořLIT |
9 | 450 | 52 | 219 | 80,81 | 5,78 | 0 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC LitohořLIT |
10 | 500 | 33 | 314 | 90,49 | 3,3 | 1 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | HC LitohořLIT |
16 | 800 | 54 | 363 | 87,05 | 3,38 | 3 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC LitohořLIT |
14 | 700 | 49 | 301 | 86,00 | 3,5 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC LitohořLIT |
5 | 250 | 33 | 157 | 82,63 | 6,6 | 0 |
| Celkem | 64 | 3200 | 1211 | 1354 | 85,97 | 18,92 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2021/22 | HC LitohořLIT |
10 | 500 | 990 | - | - | 99 | 0 |
| Celkem | 10 | 500 | 990 | - | - | 99 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC LitohořLIT |
9 | 450 | 52 | 219 | 80,81 | 5,78 | 0 |
| Celkem | 9 | 450 | 52 | 219 | 80,81 | 5,78 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC LitohořLIT |
10 | 500 | 33 | 314 | 90,49 | 3,3 | 1 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | HC LitohořLIT |
16 | 800 | 54 | 363 | 87,05 | 3,38 | 3 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC LitohořLIT |
14 | 700 | 49 | 301 | 86,00 | 3,5 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC LitohořLIT |
5 | 250 | 33 | 157 | 82,63 | 6,6 | 0 |
| Celkem | 45 | 2250 | 169 | 1135 | 87,04 | 3,76 | 4 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Římov |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Hasiči Třebíč |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Budíškovice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Sokol Lesonice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Pantheři |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Lukovští Draci |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Rafani |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Lizards Zárubice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Luňáci Dědice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Syrovice - Láz |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HK Vranín |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Kohouti Vesce |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Krokodýli |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
SK Vícenice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Tornádo |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Medvědi Moravské Budějovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Valaši |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Storks Výčapy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

























