#1 Pan Brankář
Brankář
#1 Pan Brankář, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
26 S, 73,1%Kariéra
7Sezón
7Čistých kont
13,92PR
53Zápasy
Druhé místo MLMB3 Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 - Kohouti Vesce
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2020/21 | Kohouti VesceVES |
1 | 50 | 99 | - | - | 99 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | Kohouti VesceVES |
6 | 300 | 500 | 38 | 88,37 | 83,33 | 0 |
| ML3, MLMB3 2022/2023 | Kohouti VesceVES |
12 | 600 | 29 | 353 | 92,41 | 2,42 | 1 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | Kohouti VesceVES |
18 | 900 | 46 | 417 | 91,05 | 2,56 | 4 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 40 | 228 | 85,07 | 5 | 1 |
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 24 | 171 | 87,69 | 3 | 1 |
| Celkem | 53 | 2650 | 738 | 1207 | 89,67 | 13,92 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2020/21 | Kohouti VesceVES |
1 | 50 | 99 | - | - | 99 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | Kohouti VesceVES |
6 | 300 | 500 | 38 | 88,37 | 83,33 | 0 |
| Celkem | 7 | 350 | 599 | 38 | 88,37 | 85,57 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML3, MLMB3 2022/2023 | Kohouti VesceVES |
12 | 600 | 29 | 353 | 92,41 | 2,42 | 1 |
| Celkem | 12 | 600 | 29 | 353 | 92,41 | 2,42 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | Kohouti VesceVES |
18 | 900 | 46 | 417 | 91,05 | 2,56 | 4 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 40 | 228 | 85,07 | 5 | 1 |
| Celkem | 26 | 1300 | 86 | 645 | 88,84 | 3,31 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 24 | 171 | 87,69 | 3 | 1 |
| Celkem | 8 | 400 | 24 | 171 | 87,69 | 3 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Rafani |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
HC Pantheři |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Lukovští Draci |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC Římov |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
Luňáci Dědice |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Lizards Zárubice |
4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
HC Budíškovice |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Krokodýli |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Litohoř |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Tornádo |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HK Vranín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Sršni |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Syrovice - Láz |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Hasiči Třebíč |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám





















