Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              
Luboš Navrkal
Luboš Navrkal

Luboš Navrkal

Luboš Navrkal

Brankář 40 let
Luboš Navrkal, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Poslední zápas

13 S, 76,9%

Kariéra

4Sezón
4Čistých kont
2,81PR
31Zápasy
Druhé místo MLMB3 MLMB - 3. liga - Hasiči Třebíč
Druhé místo MLMB3 MLMB - 3. liga - Hasiči Třebíč

Sezóna 2026/27

3,67
PR
3
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MLMB2, Městská liga MB2 23/24 Hasiči TřebíčHAT 15 750 51 380 88,17 3,4 1
MLMB2, MLMB - 3. liga Hasiči TřebíčHAT 13 650 25 231 90,23 1,92 3
MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 Hasiči TřebíčHAT 3 150 11 54 83,08 3,67 0
Celkem 31 1550 87 665 88,43 2,81 4
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MLMB2, Městská liga MB2 23/24 Hasiči TřebíčHAT 15 750 51 380 88,17 3,4 1
MLMB2, MLMB - 3. liga Hasiči TřebíčHAT 13 650 25 231 90,23 1,92 3
MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 Hasiči TřebíčHAT 3 150 11 54 83,08 3,67 0
Celkem 31 1550 87 665 88,43 2,81 4

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC Budíškovice 5 2 3 0 -1
HK Vranín 4 4 0 0 4
HC Litohoř 4 1 3 0 -2
HC Rafani 3 3 0 0 3
HC Římov 3 2 0 1 2
HC Sokol Lesonice 3 1 2 0 -1
Luňáci Dědice 2 2 0 0 2
Lizards Zárubice 2 1 1 0 0
Kohouti Vesce 2 1 1 0 0
HC Pantheři 1 1 0 0 1
Lukovští Draci 1 1 0 0 1
HC Tornádo 1 1 0 0 1

Přehled zápasů

.. nahrávám