Pan Brankář
Brankář
Pan Brankář, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
29 S, 93,1%Kariéra
4Sezón
3Čistých kont
2,89PR
9Zápasy
Druhé místo MLMB3 MLMB - 3. liga - Hasiči Třebíč
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | Hasiči TřebíčHAT |
3 | 150 | 18 | 84 | 82,35 | 6 | 0 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Hasiči TřebíčHAT |
3 | 150 | 0 | 13 | 100,00 | 0 | 3 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | Hasiči TřebíčHAT |
2 | 100 | 6 | 40 | 86,96 | 3 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | Hasiči TřebíčHAT |
1 | 50 | 2 | 27 | 93,10 | 2 | 0 |
| Celkem | 9 | 450 | 26 | 164 | 86,32 | 2,89 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | Hasiči TřebíčHAT |
3 | 150 | 18 | 84 | 82,35 | 6 | 0 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Hasiči TřebíčHAT |
3 | 150 | 0 | 13 | 100,00 | 0 | 3 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | Hasiči TřebíčHAT |
2 | 100 | 6 | 40 | 86,96 | 3 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | Hasiči TřebíčHAT |
1 | 50 | 2 | 27 | 93,10 | 2 | 0 |
| Celkem | 9 | 450 | 26 | 164 | 86,32 | 2,89 | 3 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Litohoř |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Luňáci Dědice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Kohouti Vesce |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Budíškovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Sokol Lesonice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Římov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Krokodýli |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Lizards Zárubice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám















