#94 Petr Puklický
Brankář 32 let
#94 Petr Puklický, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
31 S, 83,9%Kariéra
2Sezón
2Čistých kont
5PR
25Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | KBK Orli RešiceRES |
19 | 1140 | 90 | 359 | 80,13 | 4,74 | 2 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | KBK Orli RešiceRES |
6 | 270 | 35 | 159 | 81,96 | 5,83 | 0 |
| Celkem | 25 | 1410 | 125 | 518 | 80,69 | 5 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | KBK Orli RešiceRES |
19 | 1140 | 90 | 359 | 80,13 | 4,74 | 2 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | KBK Orli RešiceRES |
6 | 270 | 35 | 159 | 81,96 | 5,83 | 0 |
| Celkem | 25 | 1410 | 125 | 518 | 80,69 | 5 | 2 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Partyzán Jiřice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Arctic Wolves - Těšetice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
DS Duma |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
PSK Znojmo |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Vrbovec |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Hawks Staré město |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Dolní Dubňany B |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Havrani B |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Bastards Znojmo |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Suchna Divočáci |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

















