#62 Petr Mikauš
Hráč i brankář 41 let
#62 Petr Mikauš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
0G + 0AKariéra
10Sezón
169Zápasy
8Gólů
42Body
Vítěz MH 2019 - Léto - MH Rockets
- Druhé místo MH MH Superliga 24/25 - MH Spitfires
- Druhé místo MH 2017-2018 - MH Rockets
- Druhé místo MH 2017 Jaro - MH Rockets
- Druhé místo MH 2016 Léto - MH Red Wheels
- Druhé místo MH 2016 Jaro - MH Rockets
5
- Třetí místo MH MH Superliga 22/23 - MH Rockets
- Třetí místo MH 2018 Léto - MH Rockets
- Třetí místo MH 2016 Léto - MH Rockets
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2016 Jaro | MH RocketsROC |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Léto | MH RocketsROC |
7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Léto | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Podzim | MH RocketsROC |
8 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2017 Jaro | MH RocketsROC |
8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2017 Léto | MH RocketsROC |
9 | 0 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
18 | 1 | 6 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018 Léto | MH RocketsROC |
15 | 0 | 2 | 2 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Black HawksBLA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
21 | 2 | 7 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RocketsROC |
17 | 2 | 3 | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
17 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC RAJA TEAMRAJ |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
11 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RocketsRO |
2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
23 | 0 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 169 | 8 | 34 | 42 | 82 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
1 | 13 | 2 | 11 | 84,62 | 2 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Black HawksBLA |
1 | 45 | 3 | 16 | 84,21 | 3 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
2 | 90 | 5 | 43 | 89,58 | 2,5 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
15 | 675 | 35 | 367 | 91,29 | 2,33 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
1 | 45 | 6 | 19 | 76,00 | 6 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
1 | 28 | 2 | 22 | 91,67 | 2 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
2 | 90 | 6 | 54 | 90,00 | 3 | 0 |
| Celkem | 23 | 986 | 59 | 532 | 90,02 | 2,57 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2016 Jaro | MH RocketsROC |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Léto | MH RocketsROC |
7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Léto | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Podzim | MH RocketsROC |
8 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2017 Jaro | MH RocketsROC |
8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2017 Léto | MH RocketsROC |
9 | 0 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
18 | 1 | 6 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018 Léto | MH RocketsROC |
15 | 0 | 2 | 2 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Black HawksBLA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
21 | 2 | 7 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RocketsROC |
17 | 2 | 3 | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
17 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
11 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RocketsRO |
2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
23 | 0 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 168 | 8 | 34 | 42 | 82 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
1 | 13 | 2 | 11 | 84,62 | 2 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Black HawksBLA |
1 | 45 | 3 | 16 | 84,21 | 3 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
2 | 90 | 5 | 43 | 89,58 | 2,5 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
15 | 675 | 35 | 367 | 91,29 | 2,33 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
1 | 45 | 6 | 19 | 76,00 | 6 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
1 | 28 | 2 | 22 | 91,67 | 2 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
2 | 90 | 6 | 54 | 90,00 | 3 | 0 |
| Celkem | 23 | 986 | 59 | 532 | 90,02 | 2,57 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2020/21 | HC RAJA TEAMRAJ |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Red Wheels |
40 | 23 | 17 | 0 | 6 |
MH Los Bomberos |
39 | 18 | 21 | 0 | -3 |
MH Griffins |
31 | 15 | 16 | 0 | -1 |
MH Black Hawks |
22 | 15 | 7 | 0 | 8 |
MH Raptors |
18 | 10 | 8 | 0 | 2 |
MH Hunters |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
MH Dark Clowns |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
MH Spitfires |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Rusty Nail |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

















