#35 Jakub Kovaříček
Brankář 35 let
#35 Jakub Kovaříček, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
18 S, 66,7%Kariéra
10Sezón
6Čistých kont
4,34PR
224Zápasy
- Vítěz MH 2019/2020 - MH Hunters
- Vítěz MH 2018 Léto - MH Black Hawks
- Vítěz MH 2017 Jaro - MH Los Bomberos
3
- Druhé místo MH MH Superliga 24/25 - MH Spitfires
- Druhé místo MH 2017-2018 - MH Rockets
- Druhé místo MH 2016 Podzim - MH Los Bomberos
3
Třetí místo NHLRH 2021/22 - Modern Hockey B
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2016 Podzim | MH Los BomberosLOS |
6 | 360 | 20 | 187 | 90,34 | 3,33 | 0 |
| MH, 2017 Jaro | MH Los BomberosLOS |
6 | 360 | 16 | 158 | 90,80 | 2,67 | 1 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
2 | 96 | 28 | 62 | 68,89 | 14 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH Black HawksBLA |
4 | 180 | 30 | 96 | 76,19 | 7,5 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 3 | 20 | 86,96 | 3 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH Black HawksBLA |
6 | 217 | 24 | 121 | 83,45 | 4 | 0 |
| MH, 2018 Léto | MH Black HawksBLA |
16 | 718 | 63 | 420 | 86,96 | 3,94 | 0 |
| MH-HSB, MH - HLC Bulldogs 2018 | Modern Hockey "B"MH |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Black HawksBLA |
17 | 732 | 66 | 380 | 85,20 | 3,88 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 7 | 33 | 82,50 | 7 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Black HawksBLA |
10 | 389 | 41 | 233 | 85,04 | 4,1 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 5 | 19 | 79,17 | 5 | 0 |
| NHLRA, 2019/20 | JO Modern HockeyJMH |
5 | 225 | 36 | 87 | 76,32 | 7,2 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Black HawksBLA |
28 | 1260 | 134 | 651 | 83,14 | 4,79 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH HuntersHUN |
1 | 45 | 3 | 21 | 87,50 | 3 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
7 | 330 | 33 | 154 | 82,35 | 4,71 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Black HawksBLA |
7 | 315 | 49 | 227 | 82,25 | 7 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH GriffinsGRI |
2 | 90 | 9 | 63 | 87,50 | 4,5 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 0 | 22 | 100,00 | 0 | 1 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH HuntersHUN |
39 | 1755 | 123 | 897 | 87,94 | 3,15 | 2 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH HuntersHU |
35 | 1590 | 157 | 881 | 84,87 | 4,49 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH HuntersHUN |
12 | 540 | 56 | 325 | 85,30 | 4,67 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
2 | 90 | 2 | 52 | 96,30 | 1 | 1 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH GriffinsGRI |
1 | 45 | 3 | 26 | 89,66 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 8 | 33 | 80,49 | 8 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH HuntersHUN |
7 | 315 | 37 | 227 | 85,98 | 5,29 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 45 | 1 | 7 | 87,50 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
1 | 45 | 5 | 30 | 85,71 | 5 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 4 | 39 | 90,70 | 4 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 6 | 12 | 66,67 | 6 | 0 |
| Celkem | 224 | 10147 | 972 | 5483 | 85,13 | 4,34 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
2 | 96 | 28 | 62 | 68,89 | 14 | 0 |
| Celkem | 2 | 96 | 28 | 62 | 68,89 | 14 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2016 Podzim | MH Los BomberosLOS |
6 | 360 | 20 | 187 | 90,34 | 3,33 | 0 |
| MH, 2017 Jaro | MH Los BomberosLOS |
6 | 360 | 16 | 158 | 90,80 | 2,67 | 1 |
| MH, 2017-2018 | MH Black HawksBLA |
4 | 180 | 30 | 96 | 76,19 | 7,5 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 3 | 20 | 86,96 | 3 | 0 |
| MH, 2017-2018 | MH Black HawksBLA |
6 | 217 | 24 | 121 | 83,45 | 4 | 0 |
| MH, 2018 Léto | MH Black HawksBLA |
16 | 718 | 63 | 420 | 86,96 | 3,94 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Black HawksBLA |
17 | 732 | 66 | 380 | 85,20 | 3,88 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 7 | 33 | 82,50 | 7 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Black HawksBLA |
10 | 389 | 41 | 233 | 85,04 | 4,1 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 5 | 19 | 79,17 | 5 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Black HawksBLA |
28 | 1260 | 134 | 651 | 83,14 | 4,79 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH HuntersHUN |
1 | 45 | 3 | 21 | 87,50 | 3 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
7 | 330 | 33 | 154 | 82,35 | 4,71 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH HuntersHUN |
39 | 1755 | 123 | 897 | 87,94 | 3,15 | 2 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH HuntersHU |
35 | 1590 | 157 | 881 | 84,87 | 4,49 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH HuntersHUN |
12 | 540 | 56 | 325 | 85,30 | 4,67 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
2 | 90 | 2 | 52 | 96,30 | 1 | 1 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH GriffinsGRI |
1 | 45 | 3 | 26 | 89,66 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 8 | 33 | 80,49 | 8 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH HuntersHUN |
7 | 315 | 37 | 227 | 85,98 | 5,29 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 45 | 1 | 7 | 87,50 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
1 | 45 | 5 | 30 | 85,71 | 5 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 4 | 39 | 90,70 | 4 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 6 | 12 | 66,67 | 6 | 0 |
| Celkem | 205 | 9286 | 847 | 5022 | 85,60 | 4,13 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH-HSB, MH - HLC Bulldogs 2018 | Modern Hockey "B"MH |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2019/20 | JO Modern HockeyJMH |
5 | 225 | 36 | 87 | 76,32 | 7,2 | 0 |
| Celkem | 5 | 225 | 36 | 87 | 76,32 | 7,2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH Black HawksBLA |
7 | 315 | 49 | 227 | 82,25 | 7 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH GriffinsGRI |
2 | 90 | 9 | 63 | 87,50 | 4,5 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 0 | 22 | 100,00 | 0 | 1 |
| Celkem | 10 | 450 | 58 | 312 | 84,32 | 5,8 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| Celkem | 1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Rockets |
42 | 18 | 24 | 0 | -6 |
MH Los Bomberos |
40 | 11 | 29 | 0 | -18 |
MH Griffins |
33 | 11 | 22 | 0 | -11 |
MH Red Wheels |
28 | 12 | 16 | 0 | -4 |
MH Raptors |
22 | 6 | 16 | 0 | -10 |
MH Black Hawks |
19 | 6 | 13 | 0 | -7 |
MH Spitfires |
16 | 6 | 10 | 0 | -4 |
MH Hunters |
9 | 3 | 6 | 0 | -3 |
MH Dark Clowns |
7 | 0 | 7 | 0 | -7 |
HC Raci |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Origins A |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HLC Bulldogs Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CSKA Brno |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Crocodiles Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC C&K Toyota Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

























