#35 Jakub Mikauš
Brankář
#35 Jakub Mikauš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
34 S, 85,3%Kariéra
11Sezón
9Čistých kont
3,16PR
199Zápasy
Vítěz MH 2019 - Léto - MH Rockets
- Druhé místo MH 2017-2018 - MH Rockets
- Druhé místo MH 2017 Jaro - MH Rockets
- Druhé místo MH 2016 Jaro - MH Rockets
3
- Třetí místo MH MH Superliga 22/23 - MH Rockets
- Třetí místo MH 2018 Léto - MH Rockets
- Třetí místo MH 2016 Léto - MH Rockets
3
Nejužitečnější hráč MH 2017-2018
Nejlepší brankář MH 2016 Podzim
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2013 | HC RAJA TEAMRAJ |
1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| MH, 2016 Jaro | MH RocketsROC |
1 | 60 | 1 | 19 | 95,00 | 1 | 0 |
| MH, 2016 Léto | MH RocketsROC |
8 | 480 | 34 | 232 | 87,22 | 4,25 | 0 |
| MH, 2016 Podzim | MH RocketsROC |
8 | 480 | 25 | 235 | 90,38 | 3,13 | 0 |
| MH, 2017 Jaro | MH RocketsROC |
9 | 486 | 23 | 253 | 91,67 | 2,56 | 2 |
| MH, 2017 Léto | MH RocketsROC |
9 | 540 | 23 | 227 | 90,80 | 2,56 | 1 |
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
17 | 744 | 39 | 419 | 91,48 | 2,29 | 3 |
| MH, 2018 Léto | MH RocketsROC |
16 | 716 | 43 | 349 | 89,03 | 2,69 | 0 |
| MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
19 | 855 | 54 | 413 | 88,44 | 2,84 | 2 |
| MH, 2019 - Léto | MH RocketsROC |
11 | 495 | 28 | 253 | 90,04 | 2,55 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
37 | 1680 | 127 | 679 | 84,45 | 3,43 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
3 | 135 | 9 | 80 | 89,89 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
15 | 675 | 61 | 355 | 85,34 | 4,07 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH GriffinsGRI |
1 | 45 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RocketsRO |
15 | 690 | 45 | 316 | 87,53 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
19 | 855 | 59 | 394 | 86,98 | 3,11 | 1 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
9 | 405 | 35 | 240 | 87,27 | 3,89 | 0 |
| Celkem | 199 | 9446 | 628 | 4487 | 88,10 | 3,16 | 9 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2013 | HC RAJA TEAMRAJ |
1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| Celkem | 1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2016 Jaro | MH RocketsROC |
1 | 60 | 1 | 19 | 95,00 | 1 | 0 |
| MH, 2016 Léto | MH RocketsROC |
8 | 480 | 34 | 232 | 87,22 | 4,25 | 0 |
| MH, 2016 Podzim | MH RocketsROC |
8 | 480 | 25 | 235 | 90,38 | 3,13 | 0 |
| MH, 2017 Jaro | MH RocketsROC |
9 | 486 | 23 | 253 | 91,67 | 2,56 | 2 |
| MH, 2017 Léto | MH RocketsROC |
9 | 540 | 23 | 227 | 90,80 | 2,56 | 1 |
| MH, 2017-2018 | MH RocketsROC |
17 | 744 | 39 | 419 | 91,48 | 2,29 | 3 |
| MH, 2018 Léto | MH RocketsROC |
16 | 716 | 43 | 349 | 89,03 | 2,69 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
19 | 855 | 54 | 413 | 88,44 | 2,84 | 2 |
| MH, 2019 - Léto | MH RocketsROC |
11 | 495 | 28 | 253 | 90,04 | 2,55 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
37 | 1680 | 127 | 679 | 84,45 | 3,43 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
15 | 675 | 61 | 355 | 85,34 | 4,07 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH GriffinsGRI |
1 | 45 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RocketsRO |
15 | 690 | 45 | 316 | 87,53 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
19 | 855 | 59 | 394 | 86,98 | 3,11 | 1 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
9 | 405 | 35 | 240 | 87,27 | 3,89 | 0 |
| Celkem | 194 | 9206 | 599 | 4407 | 88,07 | 3,09 | 9 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 10 | - | - | 10 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
3 | 135 | 9 | 80 | 89,89 | 3 | 0 |
| Celkem | 3 | 135 | 9 | 80 | 89,89 | 3 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Red Wheels |
41 | 28 | 13 | 0 | 15 |
MH Los Bomberos |
41 | 21 | 20 | 0 | 1 |
MH Griffins |
32 | 14 | 18 | 0 | -4 |
MH Black Hawks |
27 | 17 | 10 | 0 | 7 |
MH Raptors |
25 | 14 | 11 | 0 | 3 |
MH Hunters |
12 | 4 | 8 | 0 | -4 |
MH Dark Clowns |
12 | 2 | 10 | 0 | -8 |
MH Spitfires |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Piráti Kojetín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ČERTI OBL |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



















