#35 Martin Beneš
Brankář
#35 Martin Beneš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
5 S, 20%Kariéra
10Sezón
12Čistých kont
3,31PR
197Zápasy
Druhé místo MH 2019/2020 - MH Raptors
- Třetí místo NHLRH 2022/23 - HC Sexy Bonbónky
- Třetí místo MH 2018-2019 - MH Griffins
- Třetí místo MH 2017-2018 - MH Griffins
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017-2018 | MH GriffinsGRI |
4 | 180 | 21 | 115 | 84,56 | 5,25 | 0 |
| MH, 2018 Léto | MH GriffinsGRI |
8 | 314 | 28 | 176 | 86,27 | 3,5 | 0 |
| MCRA_C, Praha "C" 2018 | MH Griffins BrnoGRI |
5 | 200 | 24 | - | - | 4,8 | 0 |
| MH-HSB, MH - HLC Bulldogs 2018 | Modern Hockey "B"MH |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH GriffinsGRI |
20 | 900 | 64 | 540 | 89,40 | 3,2 | 1 |
| MH, 2019 - Léto | MH GriffinsGRI |
9 | 405 | 28 | 235 | 89,35 | 3,11 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH GriffinsGRI |
27 | 1214 | 71 | 661 | 90,30 | 2,63 | 3 |
| MH, 2019/2020 | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 4 | 20 | 83,33 | 4 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH GriffinsGRI |
2 | 90 | 5 | 69 | 93,24 | 2,5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | KLH BrnoKLH |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH GriffinsGRI |
24 | 1080 | 75 | 677 | 90,03 | 3,13 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 1 | 20 | 95,24 | 1 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC Vikings BrnoVIKI |
4 | 180 | 18 | 102 | 85,00 | 4,5 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | HC Sexy BonbónkySB |
2 | 90 | 2 | 43 | 95,56 | 1 | 1 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH GriffinsGR |
20 | 900 | 42 | 482 | 91,98 | 2,1 | 2 |
| BHHL, 2023/24 | HC Vikings BrnoVIKI |
21 | 945 | 95 | 550 | 86,21 | 4,52 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC Vikings BrnoVIKI |
19 | 855 | 86 | 491 | 85,10 | 4,53 | 1 |
| BHHL, 2025/26 | HC Vikings BrnoVIKI |
22 | 990 | 71 | 384 | 84,40 | 3,23 | 1 |
| BHHL, 2026/27 | HC Vikings BrnoVIKI |
6 | 270 | 15 | 63 | 80,77 | 2,5 | 1 |
| Celkem | 197 | 8793 | 652 | 4655 | 88,25 | 3,31 | 12 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017-2018 | MH GriffinsGRI |
4 | 180 | 21 | 115 | 84,56 | 5,25 | 0 |
| MH, 2018 Léto | MH GriffinsGRI |
8 | 314 | 28 | 176 | 86,27 | 3,5 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH GriffinsGRI |
20 | 900 | 64 | 540 | 89,40 | 3,2 | 1 |
| MH, 2019 - Léto | MH GriffinsGRI |
9 | 405 | 28 | 235 | 89,35 | 3,11 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH GriffinsGRI |
27 | 1214 | 71 | 661 | 90,30 | 2,63 | 3 |
| MH, 2019/2020 | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 4 | 20 | 83,33 | 4 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH GriffinsGRI |
24 | 1080 | 75 | 677 | 90,03 | 3,13 | 1 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH GriffinsGR |
20 | 900 | 42 | 482 | 91,98 | 2,1 | 2 |
| Celkem | 113 | 5038 | 333 | 2906 | 89,72 | 2,95 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Praha "C" 2018 | MH Griffins BrnoGRI |
5 | 200 | 24 | - | - | 4,8 | 0 |
| Celkem | 5 | 200 | 24 | - | - | 4,8 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH-HSB, MH - HLC Bulldogs 2018 | Modern Hockey "B"MH |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH GriffinsGRI |
2 | 90 | 5 | 69 | 93,24 | 2,5 | 0 |
| Celkem | 2 | 90 | 5 | 69 | 93,24 | 2,5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | KLH BrnoKLH |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 1 | 20 | 95,24 | 1 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC Vikings BrnoVIKI |
4 | 180 | 18 | 102 | 85,00 | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC Vikings BrnoVIKI |
21 | 945 | 95 | 550 | 86,21 | 4,52 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC Vikings BrnoVIKI |
19 | 855 | 86 | 491 | 85,10 | 4,53 | 1 |
| BHHL, 2025/26 | HC Vikings BrnoVIKI |
22 | 990 | 71 | 384 | 84,40 | 3,23 | 1 |
| BHHL, 2026/27 | HC Vikings BrnoVIKI |
6 | 270 | 15 | 63 | 80,77 | 2,5 | 1 |
| Celkem | 73 | 3285 | 286 | 1610 | 85,23 | 3,92 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2022/23 | HC Sexy BonbónkySB |
2 | 90 | 2 | 43 | 95,56 | 1 | 1 |
| Celkem | 2 | 90 | 2 | 43 | 95,56 | 1 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Black Hawks |
23 | 13 | 10 | 0 | 3 |
MH Raptors |
19 | 8 | 11 | 0 | -3 |
MH Red Wheels |
18 | 12 | 6 | 0 | 6 |
MH Los Bomberos |
17 | 8 | 9 | 0 | -1 |
MH Spitfires |
15 | 5 | 10 | 0 | -5 |
MH Hunters |
10 | 7 | 2 | 1 | 5 |
MH Rockets |
10 | 3 | 7 | 0 | -4 |
HC RONDO BRNO |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
HC PREDATORS |
8 | 5 | 1 | 2 | 4 |
CSKA Brno |
8 | 4 | 1 | 3 | 3 |
HC Panthers |
8 | 3 | 3 | 2 | 0 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
8 | 3 | 3 | 2 | 0 |
HC ICE BEARS Brno |
8 | 2 | 6 | 0 | -4 |
HC Kings |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC AGROMEX BRNO |
7 | 1 | 4 | 2 | -3 |
HC BULLS BRNO |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC BASTR |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
MH Dark Clowns |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Origins Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HLC Bulldogs Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Medlov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Modern Hockey |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC NEDĚLEJ PROBLÉM Černošice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC 34 Košice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KONDOŘI Brandýs n. L. |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC KOSTI Praha |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SNĚŽNÍ TULENI |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám





































