Rekordy
9
Sezón877
Zápasů7263
GólůNejvíc bodů
Tomáš Žwak
245 Bodů
245 Bodů
| 2. | Jakub Gulaši | 243 |
| 3. | Pavel Holman ,,R,, | 226 |
| 4. | Jiří Wlodyka 'R' | 223 |
| 5. | Kamil Krahula | 211 |
| 6. | Petr Kutěj | 211 |
| 7. | Jan Mikeš 'R' | 205 |
| 8. | Tomáš Vodička | 190 |
| 9. | Vojtěch Juříček 'R' | 189 |
| 10. | Marcel Klimeš | 171 |
Nejlepší střelci
Tomáš Žwak
174 Gólů
174 Gólů
| 2. | Jakub Gulaši | 148 |
| 3. | Jiří Wlodyka 'R' | 139 |
| 4. | Jan Mikeš 'R' | 129 |
| 5. | Pavel Holman ,,R,, | 121 |
| 6. | Tomáš Vodička | 118 |
| 7. | Petr Kutěj | 118 |
| 8. | Kamil Krahula | 116 |
| 9. | Marcel Klimeš | 97 |
| 10. | Vojtěch Juříček 'R' | 96 |
Nejvíce asistencí
Pavel Holman ,,R,,
105 Asistencí
105 Asistencí
| 2. | Jiří Gregor 'R' | 98 |
| 3. | Jakub Gulaši | 95 |
| 4. | Kamil Krahula | 95 |
| 5. | René Hruška 'R' | 94 |
| 6. | Vojtěch Juříček 'R' | 93 |
| 7. | Petr Kutěj | 93 |
| 8. | Jiří Wlodyka 'R' | 84 |
| 9. | Jan Mikeš 'R' | 76 |
| 10. | Marcel Klimeš | 74 |
Nejvíce zápasů
Jakub Gulaši
134 Zápasů
134 Zápasů
| 2. | Zdeněk Gwozd | 127 |
| 3. | Jakub Zouhar | 127 |
| 4. | Petr Ondráček | 124 |
| 5. | Radim Baran | 123 |
| 6. | Pavel Šaroun | 120 |
| 7. | Marek Běhunek | 120 |
| 8. | Radim Pizur | 119 |
| 9. | Tomáš Lysek | 118 |
| 10. | Tomáš Plánka | 118 |
Nejtrestanější hráč
Stanislav Symon
173 Trestných minut
173 Trestných minut
| 2. | Zdeněk Gwozd | 154 |
| 3. | Petr Ondráček | 120 |
| 4. | Marek Bober | 108 |
| 5. | Patrik Dobranský | 96 |
| 6. | Tomáš Vodička | 95 |
| 7. | Tomáš Žwak | 93 |
| 8. | Marek Stoklásek | 90 |
| 9. | Michal Tatarčík | 83 |
| 10. | Vladimír Sedlář 'R' | 82 |
Nejlepší brankář
Jiří Maslonka
2,33 Gólů na zápas
2,33 Gólů na zápas
| 2. | Radek Bilík | 2,47 |
| 3. | Ondřej Picek | 2,71 |
| 4. | Jakub Kielar | 2,78 |
| 5. | Tomáš Nitka | 2,85 |
| 6. | Zdeněk Venkrbec | 2,87 |
| 7. | Michal Szabo | 2,90 |
| 8. | Jan Dvořák | 2,90 |
| 9. | Michal Vašek | 2,91 |
| 10. | Michal Kuhn | 2,96 |
Výhry
Orli
122 Výher
122 Výher
| 2. | Devi | 102 |
| 3. | IHC Ostrava | 78 |
| 4. | Radvanice | 76 |
| 5. | Eagles | 69 |
| 6. | Medvědi | 57 |
| 7. | Fontána | 51 |
| 8. | Venezia | 46 |
| 9. | HC Dr. Marco Team | 38 |
| 10. | STAR | 34 |
| 11. | Hošťálkovice | 34 |
| 12. | HC STK | 33 |
| 13. | DTJ Vřesina | 28 |
| 14. | VV Ostrava | 19 |
| 15. | SK ELVAC | 16 |
| 16. | Válcovny | 14 |
| 17. | Promile | 14 |
| 18. | Roleks | 11 |
| 19. | Kanci | 7 |
Odehrané zápasy
Orli
163 Zápasů
163 Zápasů
| 2. | Devi | 153 |
| 3. | Eagles | 147 |
| 4. | Radvanice | 143 |
| 5. | Fontána | 141 |
| 6. | IHC Ostrava | 131 |
| 7. | Medvědi | 118 |
| 8. | Venezia | 114 |
| 9. | HC Dr. Marco Team | 98 |
| 10. | VV Ostrava | 87 |
| 11. | Kanci | 70 |
| 12. | Promile | 68 |
| 13. | STAR | 66 |
| 14. | Hošťálkovice | 52 |
| 15. | HC STK | 51 |
| 16. | DTJ Vřesina | 47 |
| 17. | Válcovny | 47 |
| 18. | SK ELVAC | 28 |
| 19. | Roleks | 24 |
Úspěšnost
Orli
75%
75%
| 2. | Devi | 67% |
| 3. | Hošťálkovice | 65% |
| 4. | HC STK | 65% |
| 5. | DTJ Vřesina | 60% |
| 6. | IHC Ostrava | 60% |
| 7. | SK ELVAC | 57% |
| 8. | Radvanice | 53% |
| 9. | STAR | 52% |
| 10. | Medvědi | 48% |
| 11. | Eagles | 47% |
| 12. | Roleks | 46% |
| 13. | Venezia | 40% |
| 14. | HC Dr. Marco Team | 39% |
| 15. | Fontána | 36% |
| 16. | Válcovny | 30% |
| 17. | VV Ostrava | 22% |
| 18. | Promile | 21% |
| 19. | Kanci | 10% |
Vítězové a pořadí






