Rekordy
23
Sezón1560
Zápasů15321
GólůNejvíc bodů
Lukáš Malý
540 Bodů
540 Bodů
| 2. | Libor Buchar | 378 |
| 3. | Jan Lhoták | 365 |
| 4. | Vojtěch Holeček | 346 |
| 5. | Jiří Adam | 330 |
| 6. | Miloš Cidlinský | 324 |
| 7. | Martin Lamač | 318 |
| 8. | Josef Pecka | 311 |
| 9. | Lukáš Mazánek | 295 |
| 10. | Marek Sýkora | 292 |
Nejlepší střelci
Lukáš Malý
364 Gólů
364 Gólů
| 2. | Libor Buchar | 245 |
| 3. | Vojtěch Holeček | 229 |
| 4. | Jan Lhoták | 201 |
| 5. | Jiří Adam | 196 |
| 6. | Josef Pecka | 194 |
| 7. | Miloš Cidlinský | 187 |
| 8. | Lukáš Mazánek | 187 |
| 9. | Radek Sluka | 181 |
| 10. | Martin Kujan | 179 |
Nejvíce asistencí
Lukáš Malý
176 Asistencí
176 Asistencí
| 2. | Jan Lhoták | 164 |
| 3. | Martin Lamač | 155 |
| 4. | Jakub Marušinec | 145 |
| 5. | Miloš Cidlinský | 137 |
| 6. | Jiří Adam | 134 |
| 7. | Libor Buchar | 133 |
| 8. | Marek Sýkora | 133 |
| 9. | Ondřej Šálek | 132 |
| 10. | Petr Janoušek | 128 |
Nejvíce zápasů
Ondřej Černohouz
379 Zápasů
379 Zápasů
| 2. | Michal Šťastný | 370 |
| 3. | Radek Holán | 346 |
| 4. | Jan Hujer | 345 |
| 5. | Tomáš Marek | 345 |
| 6. | Libor Krouza | 343 |
| 7. | Libor Patočka | 338 |
| 8. | Jan Pařízek | 336 |
| 9. | Jaroslav Marek | 330 |
| 10. | Zdeněk Pařízek | 315 |
Nejtrestanější hráč
Jaroslav Roubíček
540 Trestných minut
540 Trestných minut
| 2. | Michal Šťastný | 411 |
| 3. | Jan Hujer | 389 |
| 4. | Jiří Adam | 312 |
| 5. | Radek Holán | 298 |
| 6. | František Knížek | 273 |
| 7. | Martin Kravec | 241 |
| 8. | Radek Sluka | 240 |
| 9. | Vojtěch Lukač | 235 |
| 10. | Miloš Pekárek | 222 |
Nejlepší brankář
Oldřich Bečka
0,00 Gólů na zápas
0,00 Gólů na zápas
| 2. | Miloš Kozák | 0,00 |
| 3. | Ivo Konejl | 0,00 |
| 4. | Miroslav Bárta | 0,00 |
| 5. | Stanislav Šašek | 0,00 |
| 6. | Petr Hataš | 0,00 |
| 7. | Jaroslav Volf | 0,00 |
| 8. | Martin Volf | 0,00 |
| 9. | Tomáš Kubec | 0,00 |
| 10. | Kamil Kněbort | 0,00 |
Výhry
Performers
323 Výher
323 Výher
| 2. | Hnanice | 198 |
| 3. | Sokol | 177 |
| 4. | Všeň | 171 |
| 5. | Troskovice | 169 |
| 6. | Modřišice | 138 |
| 7. | Hawks | 78 |
| 8. | MBQ | 68 |
| 9. | Raptoři | 66 |
| 10. | Střely | 57 |
| 11. | Mystery | 1 |
Odehrané zápasy
Všeň
455 Zápasů
455 Zápasů
| 2. | Modřišice | 454 |
| 3. | Performers | 454 |
| 4. | Troskovice | 449 |
| 5. | Hnanice | 343 |
| 6. | Sokol | 324 |
| 7. | Hawks | 170 |
| 8. | Raptoři | 169 |
| 9. | Střely | 131 |
| 10. | MBQ | 113 |
| 11. | Mystery | 22 |
Úspěšnost
Performers
71%
71%
| 2. | MBQ | 60% |
| 3. | Hnanice | 58% |
| 4. | Sokol | 55% |
| 5. | Hawks | 46% |
| 6. | Střely | 44% |
| 7. | Raptoři | 39% |
| 8. | Troskovice | 38% |
| 9. | Všeň | 38% |
| 10. | Modřišice | 30% |
| 11. | Mystery | 5% |
Vítězové a pořadí






