Roman Sedláček
Brankář
Roman Sedláček, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
29 S, 86,2%Kariéra
12Sezón
6Čistých kont
4,98PR
201Zápasy
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC Devil ButtsDBU |
12 | 540 | 66 | - | - | 5,5 | 1 |
| IHC, IHC 2008 | HC Devil ButtsDBU |
6 | 240 | 28 | - | - | 4,67 | 1 |
| BALLH, 2008/09 | HC Devil ButtsDBU |
17 | 765 | 102 | - | - | 6 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | HC Devil ButtsDBU |
22 | 990 | 171 | - | - | 7,77 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 4 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC FARMA BFAR |
20 | 1200 | 104 | - | - | 5,2 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC FARMA BFAR |
18 | 1080 | 70 | - | - | 3,89 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC VIKINGS BrnoVIK |
3 | 135 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC FARMA BFAR |
21 | 1260 | 97 | - | - | 4,62 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC VIKINGS BrnoVIK |
5 | 225 | 30 | - | - | 6 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC DEVIL BUTTS (FARMA)DBU |
21 | 1260 | 82 | - | - | 3,9 | 1 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC Devil ButtsDBU |
19 | 1140 | 85 | - | - | 4,47 | 1 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Devil ButtsDBU |
17 | 1020 | 89 | - | - | 5,24 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC DEVIL BUTTS (FARMA)DBU |
7 | 360 | 26 | 129 | 83,23 | 3,71 | 1 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Devil ButtsDBU |
12 | 540 | 38 | 272 | 87,74 | 3,17 | 0 |
| Celkem | 201 | 10759 | 1001 | 401 | 86,24 | 4,98 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC Devil ButtsDBU |
12 | 540 | 66 | - | - | 5,5 | 1 |
| BALLH, 2008/09 | HC Devil ButtsDBU |
17 | 765 | 102 | - | - | 6 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | HC Devil ButtsDBU |
22 | 990 | 171 | - | - | 7,77 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 4 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| Celkem | 52 | 2299 | 340 | - | - | 6,54 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | HC Devil ButtsDBU |
6 | 240 | 28 | - | - | 4,67 | 1 |
| Celkem | 6 | 240 | 28 | - | - | 4,67 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2011 | HC FARMA BFAR |
20 | 1200 | 104 | - | - | 5,2 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC FARMA BFAR |
18 | 1080 | 70 | - | - | 3,89 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC FARMA BFAR |
21 | 1260 | 97 | - | - | 4,62 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC DEVIL BUTTS (FARMA)DBU |
21 | 1260 | 82 | - | - | 3,9 | 1 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC Devil ButtsDBU |
19 | 1140 | 85 | - | - | 4,47 | 1 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Devil ButtsDBU |
17 | 1020 | 89 | - | - | 5,24 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC DEVIL BUTTS (FARMA)DBU |
7 | 360 | 26 | 129 | 83,23 | 3,71 | 1 |
| Celkem | 123 | 7320 | 553 | 129 | 83,23 | 4,5 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC VIKINGS BrnoVIK |
3 | 135 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC VIKINGS BrnoVIK |
5 | 225 | 30 | - | - | 6 | 0 |
| Celkem | 8 | 360 | 42 | - | - | 5,25 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Devil ButtsDBU |
12 | 540 | 38 | 272 | 87,74 | 3,17 | 0 |
| Celkem | 12 | 540 | 38 | 272 | 87,74 | 3,17 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Rusty Nail |
14 | 7 | 6 | 1 | 1 |
BLACK & OLD |
13 | 1 | 10 | 2 | -9 |
HC FALCONS |
12 | 2 | 8 | 2 | -6 |
HC OLD WOLVES |
12 | 1 | 9 | 2 | -8 |
HC RAJA TEAM |
11 | 6 | 3 | 2 | 3 |
HC KORMIDLO |
11 | 1 | 9 | 1 | -8 |
HC Kénig |
11 | 1 | 9 | 1 | -8 |
HC TORO |
10 | 9 | 0 | 1 | 9 |
HC ČERTI OBL |
9 | 1 | 5 | 3 | -4 |
Flyers Brno |
8 | 1 | 6 | 1 | -5 |
HC ŠPILAS |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC Čerti Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Tišnov |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Luleč |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Kopyta |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Tučňáci Rosice |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
MH Kačeři |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
H.A.C. BRNO |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC C&K Toyota Brno |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC JB Stavební |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Kohoutovice |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
Crocodiles Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Sršni Brno |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC MBL Devils |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Koupaliště Dražovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC PREDATORS |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC PETROV Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Jiřín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Predators |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Hobby Hokej Dragons |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Radioaktivita Hostovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Golden Hands |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
IP Racing Team |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Bar110 Hranice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Panthers |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Raci |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Bučovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
CSKA Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC RAVENS Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
CESA-VUT |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Piraně |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




















































