#1 Michal Miloš
Brankář 52 let
#1 Michal Miloš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
25 S, 88%Kariéra
8Sezón
4Čistých kont
5,68PR
60Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | Pink PanthersPPN |
20 | 900 | 113 | - | - | 5,65 | 1 |
| IHC, IHC 2008 | Pink PanthersPINKP |
4 | 174 | 17 | - | - | 4,25 | 1 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 360 | 14 | - | - | 2,33 | 1 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Cyclones BrnoCYC |
9 | 405 | 70 | - | - | 7,78 | 1 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC OLD WOLVESWOL |
3 | 180 | 8 | 55 | 87,30 | 2,67 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC OLD WOLVESWOL |
1 | 60 | 4 | 22 | 84,62 | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | IHC ŠPILASSPI |
1 | 60 | 10 | 35 | 77,78 | 10 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
7 | 315 | 39 | 254 | 86,69 | 5,57 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
9 | 420 | 66 | 240 | 78,43 | 7,33 | 0 |
| Celkem | 60 | 2874 | 341 | 606 | 82,67 | 5,68 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | Pink PanthersPPN |
20 | 900 | 113 | - | - | 5,65 | 1 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
9 | 420 | 66 | 240 | 78,43 | 7,33 | 0 |
| Celkem | 29 | 1320 | 179 | 240 | 78,43 | 6,17 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | Pink PanthersPINKP |
4 | 174 | 17 | - | - | 4,25 | 1 |
| Celkem | 4 | 174 | 17 | - | - | 4,25 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 360 | 14 | - | - | 2,33 | 1 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC OLD WOLVESWOL |
3 | 180 | 8 | 55 | 87,30 | 2,67 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC OLD WOLVESWOL |
1 | 60 | 4 | 22 | 84,62 | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | IHC ŠPILASSPI |
1 | 60 | 10 | 35 | 77,78 | 10 | 0 |
| Celkem | 11 | 660 | 36 | 112 | 83,58 | 3,27 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2016/2017 | Cyclones BrnoCYC |
9 | 405 | 70 | - | - | 7,78 | 1 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
7 | 315 | 39 | 254 | 86,69 | 5,57 | 0 |
| Celkem | 16 | 720 | 109 | 254 | 86,69 | 6,81 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Bizoni |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Technika Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Crocodiles Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
AC AUTOSKLO |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Viťaz Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
KLH Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC TORO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC FALCONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Flyers Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
BLACK & OLD |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ČERTI OBL |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Hc Kunětice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Bears Hranice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Kénig |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Rusty Nail |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Medlov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ZFP Panters |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC TKN Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Koupaliště Dražovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
TJ Sokol Popůvky |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

































