Start Střídavý
Hráč i brankář
Start Střídavý, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Kariéra
5Sezón
775Zápasy
771Gólů
1450Body
- Vítěz VHL-A 16. ročník - HC Lidečko Flames
- Vítěz VHL-B 15. ročník - HC Klobucké Laviny
- Vítěz VHL-A 15. ročník - HC Lidečko Flames
3
- Druhé místo VHL-A 16. ročník - HC Slavičín
- Druhé místo VHL-B 15. ročník - HC Bohuslavice nad Vláří
- Druhé místo VHL-A 15. ročník - HC Slavičín
3
- Třetí místo VHL-A 16. ročník - HC Spartans
- Třetí místo VHL-B 15. ročník - Thirsty Team
- Třetí místo VHL-A 15. ročník - HC Spartans
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-A, 14. ročník | HC SlavičínSLAVI |
16 | 23 | 11 | 34 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC BylniceBYLNI |
7 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Drink TeamDRINK |
9 | 7 | 6 | 13 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
13 | 12 | 13 | 25 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC SpartansSPART |
5 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Šumičtí SokoliSUMIC |
3 | 3 | 5 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
9 | 8 | 9 | 17 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC VrběticeVRB |
15 | 16 | 16 | 32 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HC Bílí OrliBILIO |
13 | 9 | 11 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | AHC Bojkovice ABOJ A |
6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | Buldogs TeamBULDO |
15 | 17 | 12 | 29 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
12 | 21 | 19 | 40 | 24 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HC VlachoviceVLACH |
5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
8 | 23 | 14 | 37 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | AHC Bojkovice BBOJ B |
3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Black PanthersPANTH |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
11 | 2 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Francova LhotaFRLHO |
9 | 10 | 13 | 23 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Klobucké LavinyLAVIN |
16 | 9 | 9 | 18 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | NOaCO TeamNOACO |
14 | 15 | 10 | 25 | 12 | 3 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | AHC Bojkovice ABOJKO |
10 | 4 | 7 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC BylniceBYLNI |
19 | 27 | 26 | 53 | 13 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Drink TeamDRINK |
11 | 5 | 4 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
10 | 6 | 7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SlavičínSLAVI |
20 | 22 | 18 | 40 | 22 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SpartansSPART |
4 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
17 | 37 | 22 | 59 | 10 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
16 | 19 | 15 | 34 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC VlachoviceVLACH |
15 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | Buldogs TeamBULDO |
14 | 8 | 6 | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | AHC Bojkovice BBOJKO |
1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Francova LhotaFRANC |
8 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
25 | 18 | 26 | 44 | 20 | 3 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | NOaCO TeamNOACO |
16 | 39 | 22 | 61 | 8 | 3 | 1 | 33 |
| VHL-B, 15. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
10 | 15 | 16 | 31 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
17 | 33 | 35 | 68 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | SK Sokol Pozlovice BylnicePOZBY |
14 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC SpartansSPART |
2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC SlavičínSLAVI |
25 | 29 | 20 | 49 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBL |
14 | 6 | 12 | 18 | 10 | 5 | 2 | 40 |
| VHL-A, 16. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
10 | 4 | 6 | 10 | 6 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 16. ročník | HC Lidečko FlamesLIDFL |
15 | 8 | 15 | 23 | 4 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-B, 16. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
6 | 4 | 4 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | NOaCO TeamNOACO |
9 | 14 | 10 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC VlachoviceVLACH |
9 | 15 | 9 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
11 | 7 | 4 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
3 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | Buldogs TeamBULDO |
6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | AHC Bojkovice BBOJKB |
1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
11 | 5 | 9 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | Buldogs TeamBULDO |
6 | 2 | 6 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC BylniceBYLNI |
8 | 11 | 8 | 19 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
8 | 5 | 6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Trnečka Valašské PříkazyTRNEC |
7 | 17 | 5 | 22 | 6 | 2 | 1 | 50 |
| VHL-B, 17.ročník | Thirsty TeamTHIRS |
4 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | AHC Bojkovice ABOJKO |
2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | AHC Bojkovice BBOJKO |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
7 | 15 | 5 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Pozlovice-VlachovicePOZLO |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
4 | 6 | 5 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
19 | 13 | 11 | 24 | 8 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 17. ročník | HC SpartansSPART |
7 | 5 | 7 | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Trnečka Valašské PříkazyVALPR |
9 | 9 | 11 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | AHC Bojkovice BBOJKB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | Buldogs TeamBULDO |
4 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
4 | 6 | 4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
7 | 6 | 8 | 14 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
10 | 14 | 10 | 24 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Pozlovice VlachovicePOZLO |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC SlavičínSLAVI |
22 | 25 | 27 | 52 | 8 | 4 | 2 | 50 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Lavore TrenčínTREN |
8 | 4 | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC BylniceBYLNI |
14 | 17 | 18 | 35 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC BylniceBYLNI |
8 | 5 | 11 | 16 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
3 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
8 | 7 | 10 | 17 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC SpartansSPART |
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Trnečka Valašské PříkazyTRNEC |
4 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
8 | 35 | 23 | 58 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC SlavičínSLAVI |
4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
8 | 3 | 7 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Buldogs TeamBULDO |
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 775 | 771 | 679 | 1450 | 345 | 43 | 10 | 23 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-B, 14. ročník | HC Bílí OrliBILIO |
3 | 180 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | AHC Bojkovice ABOJ A |
3 | 180 | 21 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | Buldogs TeamBULDO |
2 | 120 | 18 | - | - | 9 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
2 | 120 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HC VlachoviceVLACH |
1 | 60 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
2 | 120 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | AHC Bojkovice BBOJ B |
1 | 60 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
6 | 360 | 30 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Francova LhotaFRLHO |
3 | 180 | 16 | - | - | 5,33 | 1 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Klobucké LavinyLAVIN |
4 | 240 | 17 | - | - | 4,25 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | NOaCO TeamNOACO |
6 | 360 | 28 | - | - | 4,67 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC SlavičínSLAVI |
1 | 60 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC BylniceBYLNI |
2 | 120 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Drink TeamDRINK |
3 | 180 | 42 | - | - | 14 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
1 | 60 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC SpartansSPART |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC VrběticeVRB |
3 | 180 | 11 | - | - | 3,67 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | AHC Bojkovice ABOJKO |
2 | 120 | 19 | - | - | 9,5 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Drink TeamDRINK |
5 | 300 | 62 | - | - | 12,4 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SlavičínSLAVI |
4 | 240 | 26 | - | - | 6,5 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SpartansSPART |
1 | 60 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
2 | 120 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
5 | 300 | 47 | - | - | 9,4 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
1 | 60 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC VlachoviceVLACH |
11 | 660 | 70 | 1 | 9,09 | 6,36 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | Buldogs TeamBULDO |
3 | 180 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
5 | 300 | 23 | - | - | 4,6 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | AHC Bojkovice BBOJKO |
1 | 60 | 13 | - | - | 13 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Francova LhotaFRANC |
1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
12 | 720 | 49 | - | - | 4,08 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | NOaCO TeamNOACO |
2 | 120 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
2 | 120 | 11 | - | - | 5,5 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
1 | 60 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
5 | 300 | 19 | - | - | 3,8 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
5 | 300 | 31 | - | - | 6,2 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | SK Sokol Pozlovice BylnicePOZBY |
1 | 60 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC SlavičínSLAVI |
10 | 600 | 53 | - | - | 5,3 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
1 | 60 | 20 | - | - | 20 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
2 | 120 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Pozlovice-VlachovicePOZLO |
1 | 60 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC BylniceBYLNI |
1 | 60 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
2 | 120 | 21 | - | - | 10,5 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | Thirsty TeamTHIRS |
1 | 60 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
1 | 60 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
2 | 61 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
1 | 60 | 13 | - | - | 13 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
2 | 120 | 10 | 1 | 20,00 | 5 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
3 | 180 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Pozlovice VlachovicePOZLO |
4 | 240 | 35 | - | - | 8,75 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC SlavičínSLAVI |
6 | 360 | 42 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC BylniceBYLNI |
1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC BylniceBYLNI |
1 | 60 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 60 | 15 | - | - | 15 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
1 | 60 | 10 | 0 | 0,00 | 10 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC SlavičínSLAVI |
3 | 180 | 15 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
2 | 120 | 21 | - | - | 10,5 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
1 | 60 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Buldogs TeamBULDO |
1 | 1 | 16 | - | - | 16 | 0 |
| Celkem | 164 | 9722 | 1074 | 2 | 7,69 | 6,55 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-B, 14. ročník | HC Bílí OrliBILIO |
13 | 9 | 11 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | AHC Bojkovice ABOJ A |
6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | Buldogs TeamBULDO |
15 | 17 | 12 | 29 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
12 | 21 | 19 | 40 | 24 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HC VlachoviceVLACH |
5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
8 | 23 | 14 | 37 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
16 | 19 | 15 | 34 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC VlachoviceVLACH |
15 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | Buldogs TeamBULDO |
14 | 8 | 6 | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | AHC Bojkovice BBOJKO |
1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Francova LhotaFRANC |
8 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
25 | 18 | 26 | 44 | 20 | 3 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | NOaCO TeamNOACO |
16 | 39 | 22 | 61 | 8 | 3 | 1 | 33 |
| VHL-B, 15. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
10 | 15 | 16 | 31 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
17 | 33 | 35 | 68 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
6 | 4 | 4 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | NOaCO TeamNOACO |
9 | 14 | 10 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC VlachoviceVLACH |
9 | 15 | 9 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
11 | 7 | 4 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
3 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | Buldogs TeamBULDO |
6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | AHC Bojkovice BBOJKB |
1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
11 | 5 | 9 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | Buldogs TeamBULDO |
6 | 2 | 6 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC BylniceBYLNI |
8 | 11 | 8 | 19 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
8 | 5 | 6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Trnečka Valašské PříkazyTRNEC |
7 | 17 | 5 | 22 | 6 | 2 | 1 | 50 |
| VHL-B, 17.ročník | Thirsty TeamTHIRS |
4 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 281 | 304 | 256 | 560 | 128 | 16 | 2 | 13 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-B, 14. ročník | HC Bílí OrliBILIO |
3 | 180 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | AHC Bojkovice ABOJ A |
3 | 180 | 21 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | Buldogs TeamBULDO |
2 | 120 | 18 | - | - | 9 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
2 | 120 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HC VlachoviceVLACH |
1 | 60 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| VHL-B, 14. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
2 | 120 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | SK Sokol PozlovicePOZLO |
1 | 60 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC VlachoviceVLACH |
11 | 660 | 70 | 1 | 9,09 | 6,36 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | Buldogs TeamBULDO |
3 | 180 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
5 | 300 | 23 | - | - | 4,6 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | AHC Bojkovice BBOJKO |
1 | 60 | 13 | - | - | 13 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Francova LhotaFRANC |
1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
12 | 720 | 49 | - | - | 4,08 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | NOaCO TeamNOACO |
2 | 120 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
2 | 120 | 11 | - | - | 5,5 | 0 |
| VHL-B, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HK Lavina ZáriečieZARIE |
1 | 60 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
5 | 300 | 19 | - | - | 3,8 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-B, 16. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
5 | 300 | 31 | - | - | 6,2 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC BylniceBYLNI |
1 | 60 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
2 | 120 | 21 | - | - | 10,5 | 0 |
| VHL-B, 17.ročník | Thirsty TeamTHIRS |
1 | 60 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| Celkem | 68 | 4080 | 367 | 1 | 9,09 | 5,4 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-C, 14. ročník | AHC Bojkovice BBOJ B |
3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Black PanthersPANTH |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
11 | 2 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Francova LhotaFRLHO |
9 | 10 | 13 | 23 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Klobucké LavinyLAVIN |
16 | 9 | 9 | 18 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | NOaCO TeamNOACO |
14 | 15 | 10 | 25 | 12 | 3 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | AHC Bojkovice ABOJKO |
2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | AHC Bojkovice BBOJKO |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
7 | 15 | 5 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Pozlovice-VlachovicePOZLO |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
4 | 6 | 5 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 71 | 63 | 48 | 111 | 38 | 4 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-C, 14. ročník | AHC Bojkovice BBOJ B |
1 | 60 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
6 | 360 | 30 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Francova LhotaFRLHO |
3 | 180 | 16 | - | - | 5,33 | 1 |
| VHL-C, 14. ročník | HC Klobucké LavinyLAVIN |
4 | 240 | 17 | - | - | 4,25 | 0 |
| VHL-C, 14. ročník | NOaCO TeamNOACO |
6 | 360 | 28 | - | - | 4,67 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
2 | 120 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| VHL-C, 17.ročník | HC Pozlovice-VlachovicePOZLO |
1 | 60 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| Celkem | 23 | 1380 | 109 | - | - | 4,74 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-A, 14. ročník | HC SlavičínSLAVI |
16 | 23 | 11 | 34 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC BylniceBYLNI |
7 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Drink TeamDRINK |
9 | 7 | 6 | 13 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
13 | 12 | 13 | 25 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC SpartansSPART |
5 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Šumičtí SokoliSUMIC |
3 | 3 | 5 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
9 | 8 | 9 | 17 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC VrběticeVRB |
15 | 16 | 16 | 32 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | AHC Bojkovice ABOJKO |
10 | 4 | 7 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC BylniceBYLNI |
19 | 27 | 26 | 53 | 13 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Drink TeamDRINK |
11 | 5 | 4 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
10 | 6 | 7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SlavičínSLAVI |
20 | 22 | 18 | 40 | 22 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SpartansSPART |
4 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
17 | 37 | 22 | 59 | 10 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | SK Sokol Pozlovice BylnicePOZBY |
14 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC SpartansSPART |
2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC SlavičínSLAVI |
25 | 29 | 20 | 49 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBL |
14 | 6 | 12 | 18 | 10 | 5 | 2 | 40 |
| VHL-A, 16. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
10 | 4 | 6 | 10 | 6 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 16. ročník | HC Lidečko FlamesLIDFL |
15 | 8 | 15 | 23 | 4 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
19 | 13 | 11 | 24 | 8 | 1 | 1 | 100 |
| VHL-A, 17. ročník | HC SpartansSPART |
7 | 5 | 7 | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Trnečka Valašské PříkazyVALPR |
9 | 9 | 11 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | AHC Bojkovice BBOJKB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | Buldogs TeamBULDO |
4 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
4 | 6 | 4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
7 | 6 | 8 | 14 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
10 | 14 | 10 | 24 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Pozlovice VlachovicePOZLO |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC SlavičínSLAVI |
22 | 25 | 27 | 52 | 8 | 4 | 2 | 50 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Lavore TrenčínTREN |
8 | 4 | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC BylniceBYLNI |
14 | 17 | 18 | 35 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC BylniceBYLNI |
8 | 5 | 11 | 16 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Francova LhotaHCFL |
3 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
8 | 7 | 10 | 17 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC SpartansSPART |
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Trnečka Valašské PříkazyTRNEC |
4 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
8 | 35 | 23 | 58 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC SlavičínSLAVI |
4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
8 | 3 | 7 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Buldogs TeamBULDO |
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 423 | 404 | 375 | 779 | 179 | 23 | 8 | 35 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHL-A, 14. ročník | HC SlavičínSLAVI |
1 | 60 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC BylniceBYLNI |
2 | 120 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Drink TeamDRINK |
3 | 180 | 42 | - | - | 14 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
1 | 60 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC SpartansSPART |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 60 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-A, 14. ročník | HC VrběticeVRB |
3 | 180 | 11 | - | - | 3,67 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | AHC Bojkovice ABOJKO |
2 | 120 | 19 | - | - | 9,5 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Drink TeamDRINK |
5 | 300 | 62 | - | - | 12,4 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SlavičínSLAVI |
4 | 240 | 26 | - | - | 6,5 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC SpartansSPART |
1 | 60 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
2 | 120 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| VHL-A, 15. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
5 | 300 | 47 | - | - | 9,4 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | SK Sokol Pozlovice BylnicePOZBY |
1 | 60 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | HC SlavičínSLAVI |
10 | 600 | 53 | - | - | 5,3 | 0 |
| VHL-A, 16. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
1 | 60 | 20 | - | - | 20 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Lidečko FlamesLIDEC |
1 | 60 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | AHC Bojkovice ABOJKA |
2 | 61 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
1 | 60 | 13 | - | - | 13 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Klobucké LavinyKLOBU |
2 | 120 | 10 | 1 | 20,00 | 5 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
3 | 180 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC Pozlovice VlachovicePOZLO |
4 | 240 | 35 | - | - | 8,75 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC SlavičínSLAVI |
6 | 360 | 42 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-A, 17. ročník | HC BylniceBYLNI |
1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC BylniceBYLNI |
1 | 60 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Tarantule NedašovTARAN |
1 | 60 | 15 | - | - | 15 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC Bohuslavice nad VláříBOHUS |
1 | 60 | 10 | 0 | 0,00 | 10 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HC SlavičínSLAVI |
3 | 180 | 15 | - | - | 5 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | HK Lavina ZáriečieLAVIN |
2 | 120 | 21 | - | - | 10,5 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Thirsty TeamTHIRS |
1 | 60 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| VHL-A, 18. ročník | Buldogs TeamBULDO |
1 | 1 | 16 | - | - | 16 | 0 |
| Celkem | 73 | 4262 | 598 | 1 | 6,67 | 8,19 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Spartans |
59 | 23 | 36 | 0 | -13 |
Buldogs Team |
53 | 34 | 19 | 0 | 15 |
HC Lidečko Flames |
52 | 16 | 36 | 0 | -20 |
HK Lavina Záriečie |
46 | 26 | 20 | 0 | 6 |
HC Tarantule Nedašov |
46 | 22 | 24 | 0 | -2 |
HC Slavičín |
46 | 9 | 37 | 0 | -28 |
HC Pozlovice |
44 | 36 | 8 | 0 | 28 |
HC Klobucké Laviny |
44 | 21 | 23 | 0 | -2 |
AHC Bojkovice A |
42 | 35 | 7 | 0 | 28 |
HC Francova Lhota |
40 | 25 | 15 | 0 | 10 |
HC Trnečka Valašské Příkazy |
39 | 28 | 11 | 0 | 17 |
Thirsty Team |
37 | 18 | 18 | 1 | 0 |
AHC Bojkovice B |
36 | 29 | 7 | 0 | 22 |
HC Bylnice |
35 | 18 | 17 | 0 | 1 |
HC Vlachovice |
34 | 19 | 15 | 0 | 4 |
HC Bohuslavice nad Vláří |
34 | 14 | 19 | 1 | -5 |
HC Drink Team |
20 | 15 | 5 | 0 | 10 |
HC Lavore Trenčín |
17 | 4 | 13 | 0 | -9 |
HC Vrbětice |
13 | 2 | 11 | 0 | -9 |
HC Bílí Orli |
12 | 3 | 9 | 0 | -6 |
HC Black Panthers |
10 | 4 | 6 | 0 | -2 |
HC Šumičtí Sokoli |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
AHC Bojkovice |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám





























