Statistické přehledy z historie ZAMHL
27.8.2014 od Jakub Štětkář, 474x přečteno
Zlínská amatérská hokejová liga vstupuje letos již do své 15. sezony (nejprve byla soutěž vedena jako ANHL). Pro zajímavost jsou v tomto článku uvedeny souhrnné přehledy za posledních sedm sezon, kdy je liga vedena pod značkou ZAMHL.
Přehled hráčů s nejvyšším počtem odehraných utkání:
(jako tým je uveden poslední tým, ve kterém hráč působí)
| P | JMÉNO | UTK | TÝM |
| 1 | Kamenář Zdeněk | 198 | BAT |
| 2 | Sedláček Tomáš | 177 | NAP |
| 3 | Žikovský Pavel | 174 | BUM |
| 4 | Jurčík Radek | 173 | BAT |
| 5 | Otáhal David | 165 | NAP |
| 6 | Rozum Radek | 165 | BAT |
| 7 | Kapsa Miroslav | 164 | BUM |
| 8 | Mrňka Miloš | 160 | NAP |
| 9 | Manďák Dalibor | 157 | ART |
| 10 | Sovják Leoš | 157 | VIZ |
| 11 | Bis Marek | 156 | BAT |
| 12 | Štětkář Radek | 156 | BUM |
| 13 | Jurášek Radim | 155 | ART |
| 14 | Nábělek Milan | 155 | BUM |
| 15 | Štěpánek Petr | 155 | SKA |
| 16 | Červenka Vlast. | 154 | VIZ |
| 17 | Dalajka Radovan | 154 | BUM |
| 18 | Kubiš Lubomír | 154 | BRE |
| 19 | Kuňák Jiří | 154 | MAL |
| 20 | Slováček Jaromír | 154 | BAT |
Přehled hráčů s nejvyšším počtem vstřelených gólů:
| P | JMÉNO | G | TÝM |
| 1 | Kubiš Lubomír | 262 | BRE |
| 2 | Kuňák Jiří | 224 | MAL |
| 3 | Mrňka Miloš | 161 | NAP |
| 4 | Hejtmánek Jan | 156 | BUM |
| 5 | Kubiš Martin | 138 | BRE |
| 6 | Nuhlíček Václav | 134 | NAP |
| 7 | Bernatík Michal | 123 | MAL |
| 8 | Prokeš Antonín | 115 | BAT |
| 9 | Jurášek Radim | 114 | ART |
| 10 | Kozel Lubor | 113 | NAP |
| 11 | Hradil Pavel | 111 | ART |
| 12 | Manďák Dalibor | 105 | ART |
| 13 | Heneš Leopold | 99 | VIZ |
| 14 | Žikovský Petr | 99 | BRE |
| 15 | Junger Martin | 97 | NAP |
| 16 | Petrulák Marek | 94 | VIZ |
| 17 | Otáhal David | 92 | NAP |
| 18 | Bělíček Marek | 88 | VIZ |
| 19 | Heneš Přemysl | 87 | VIZ |
| 20 | Huťka Michal | 87 | SKA |
Přehled hráčů s nejvyšším počtem kanadských bodů:
| P | JMÉNO | KB | TÝM |
| 1 | Kubiš Lubomír | 395 | BRE |
| 2 | Kuňák Jiří | 372 | MAL |
| 3 | Nuhlíček Václav | 337 | NAP |
| 4 | Manďák Dalibor | 280 | ART |
| 5 | Hejtmánek Jan | 266 | BUM |
| 6 | Kubiš Martin | 264 | BRE |
| 7 | Mrňka Miloš | 234 | NAP |
| 8 | Hradil Pavel | 211 | ART |
| 9 | Prokeš Antonín | 208 | BAT |
| 10 | Kozel Lubor | 204 | NAP |
| 11 | Jurášek Radim | 192 | ART |
| 12 | Junger Martin | 183 | NAP |
| 13 | Heneš Leopold | 181 | VIZ |
| 14 | Bernatík Michal | 178 | MAL |
| 15 | Bělíček Marek | 172 | VIZ |
| 16 | Petrulák Marek | 171 | VIZ |
| 17 | Zelinka Michal | 168 | VIZ |
| 18 | Kapsa Miroslav | 155 | BUM |
| 19 | Žikovský Pavel | 147 | BUM |
| 20 | Žikovský Petr | 144 | BRE |
Přehled hráčů s nejvyšším počtem trestných minut:
| P | JMÉNO | TM | TÝM |
| 1 | Medek Dan | 229 | BRE |
| 2 | Blažek Jiří | 177 | NAP |
| 3 | Krajc Milan | 174 | NAP |
| 4 | Kubiš Lubomír | 169 | BRE |
| 5 | Mrňka Miloš | 142 | NAP |
| 6 | Baďura Jiří | 141 | KOH |
| 7 | Kozel Lubor | 140 | NAP |
| 8 | Hejtmánek Jan | 136 | BUM |
| 9 | Bernatík Michal | 128 | MAL |
| 10 | Skácelík Jan | 125 | MAL |
| 11 | Kylián Jaroslav | 124 | SNE |
| 12 | Matyáštík Michal | 124 | VIZ |
| 13 | Sovják Leoš | 123 | VIZ |
| 14 | Vašíček Richard | 122 | SKA |
| 15 | Kučera Ladislav | 121 | BAT |
| 16 | Hlaváč Petr | 120 | SKA |
| 17 | Merta Josef | 120 | KOH |
| 18 | Kubiš Martin | 119 | BRE |
| 19 | Běták Ondřej | 116 | BAT |
| 20 | Otáhal David | 116 | NAP |
Přehled hráčů s nejvyšším počtem odjetých nájezdů:
| P | JMÉNO | N | TÝM |
| 1 | Hejtmánek Jan | 95 | BUM |
| 2 | Junger Martin | 90 | NAP |
| 3 | Kubiš Lubomír | 78 | BRE |
| 4 | Graubner Jan | 72 | SNE |
| 5 | Běták Ondřej | 71 | BAT |
| 6 | Hradil Pavel | 70 | ART |
| 7 | Sedláček Tomáš | 67 | NAP |
| 8 | Prokeš Antonín | 66 | BAT |
| 9 | Heneš Leopold | 63 | VIZ |
| 10 | Kuňák Jiří | 62 | MAL |
| 11 | Manďák Dalibor | 61 | ART |
| 12 | Barvík Vladimír | 60 | BAT |
| 13 | Hájek Pavel | 56 | BRE |
| 14 | Kokeš Radim | 56 | NAP |
| 15 | Nuhlíček Václav | 54 | NAP |
| 16 | Jordán Aleš | 53 | BAT |
| 17 | Kapsa Miroslav | 50 | BUM |
| 18 | Bernatík Michal | 46 | NAP |
| 19 | Stuchlík Petr | 46 | SKA |
| 20 | Máša Libor | 45 | MAL |
Přehled hráčů s nejvyšší a nejhorší úspěšností na nájezdech:
(minimum 30 odjetých nájezdů)
| P | JMÉNO | N | N+ | N% | TÝM |
| 1 | Krejčí Jiří | 32 | 16 | 50,0% | SNE |
| 2 | Medek Dan | 32 | 16 | 50,0% | BRE |
| 3 | Kozel Lubor | 30 | 15 | 50,0% | NAP |
| 4 | Řihák Jakub | 30 | 15 | 50,0% | SNE |
| 5 | Štětkář Radek | 34 | 15 | 44,1% | BUM |
| 6 | Heneš Leopold | 63 | 27 | 42,9% | VIZ |
| 7 | Prokeš Antonín | 66 | 27 | 40,9% | BAT |
| 8 | Černoch David | 37 | 15 | 40,5% | SKA |
| 9 | Máša Libor | 45 | 18 | 40,0% | MAL |
| 10 | Běták Ondřej | 71 | 28 | 39,4% | BAT |
| 11 | Kokeš Radim | 56 | 22 | 39,3% | NAP |
| 12 | Sedláček Tomáš | 67 | 26 | 38,8% | NAP |
| 13 | Hořák Martin | 32 | 12 | 37,5% | VIZ |
| 14 | Vaculík Břetislav | 43 | 16 | 37,2% | BUM |
| 15 | Kubiš Lubomír | 78 | 29 | 37,2% | BRE |
| 16 | Hradil Pavel | 70 | 26 | 37,1% | ART |
| 17 | Junger Martin | 90 | 33 | 36,7% | NAP |
| 18 | Heneš Přemysl | 36 | 13 | 36,1% | VIZ |
| 19 | Drcmánek Tomáš | 31 | 11 | 35,5% | KOH |
| 20 | Vořechovský Petr | 34 | 12 | 35,3% | BAT |
| : | |||||
| : | |||||
| : | Kapsa Miroslav | 50 | 13 | 26,0% | BUM |
| : | Huťka Michal | 37 | 9 | 24,3% | SKA |
| : | Bednařík Pavel | 38 | 9 | 23,7% | SKA |
| : | Jurášek Radim | 35 | 8 | 22,9% | ART |
| : | Nuhlíček Václav | 54 | 11 | 20,4% | NAP |






