Přehled nejlepších hráčů ZAMHL
12.7.2013 od Jakub Štětkář, 122x přečteno
Hlavní ocenění:
Nejproduktivnější útočník:
12/13 Jan Hejtmánek (B.U.M. Otrokovice)
11/12 Jiří Kuňák (Sharks Malenovice)
10/11 Lubomír Kubiš (WhiteStar Vizovice)
09/10 Lubomír Kubiš (WhiteStar Vizovice)
08/09 Jiří Kuňák (KASMEN Uherský Brod)
07/08 Jiří Kuňák (KASMEN Uherský Brod)
Nejproduktivnější obránce:
12/13 Dušan Kopiar (Porr Napajedla)
11/12 Miroslav Bajza (Baťovka Zlín)
10/11 Milan Krajc (PSVS Napajedla)
09/10 Radek Štětkář (B.U.M. Otrokovice)
08/09 Radim Kokeš (HC Napajedla)
07/08 Radek Štětkář (B.U.M. Otrokovice)
Nejlepší brankář:
12/13 Karel Štefek (Březnice)
11/12 Petr Lábsky (B.U.M. Otrokovice)
10/11 Zdeněk Kamenář (Baťovka Zlín)
09/10 Zdeněk Kamenář (Baťovka Zlín)
08/09 Zdeněk Kamenář (Baťovka Zlín)
07/08 Vlastimil Červenka (WhiteStar Vizovice)
Nejlepší střelec:
12/13 Jan Hejtmánek (B.U.M. Otrokovice)
11/12 Lubomír Kubiš (Březnice)
10/11 Lubomír Kubiš (WhiteStar Vizovice)
09/10 Lubomír Kubiš (WhiteStar Vizovice)
08/09 Jiří Galandr (HC Napajedla)
07/08 Leoš Kozel (Metropol Podkopná Lhota)
Další ocenění:
Nejlepší nahrávač:
12/13 Václav Nuhlíček (Porr Napajedla)
11/12 Václav Nuhlíček (PSVS Napajedla)
10/11 Dalibor Manďák (WhiteStar Vizovice)
09/10 Dalibor Manďák (WhiteStar Vizovice)
08/09 Václav Nuhlíček (HC Napajedla)
07/08 Jiří Kuňák (KASMEN Uherský Brod)
Nejlepší průměr inkasovaných gólů:
12/13 Jan Železník (Porr Napajedla)
11/12 Petr Lábsky (B.U.M. Otrokovice)
10/11 Jan Železník (PSVS Napajedla)
09/10 Zdeněk Kamenář (Baťovka Zlín)
08/09 Zdeněk Kamenář (Baťovka Zlín)
07/08 Vlastimil Červenka (Whitestar Vizovice)
Nejlepší v nájezdech - brankář:
12/13 Karel Štefek (Březnice)
11/12 Petr Lábsky (B.U.M. Otrokovice)
10/11 Zdeněk Kamenář (Baťovka Zlín)
09/10 Tomáš Vilímek (B.U.M. Otrokovice)
08/09 Robert Šivel (B.U.M. Otrokovice)
07/08 Vlastimil Červenka (WhiteStar Vizovice)
Nejlepší v nájezdech - útočník:
12/13 Lubor Kozel (Porr Napajedla)
11/12 Dušan Kopiar (PSVS Napajedla)
10/11 Tomáš Jankovič (Březnice)
09/10 Jan Hejtmánek (B.U.M. Otrokovice)
08/09 Pavel Hradil (Baťovka Zlín)
07/08 Marian Konrády (Rudí kohouti Zlín)
Nejvytrvalejší hráč - nejvíc utkání:
12/13 Radovan Dalajka (B.U.M. Otrokovice)
11/12 Milan Nábělek (B.U.M. Otrokovice)
10/11 Zdeněk Jurčík (WhiteStar Vizovice)
09/10 Radek Jurčík (Baťovka Zlín)
08/09 Marek Bělíček (Whitestar Vizovice)
--------------
Nejtrestanější hráč:
12/13 Dan Medek (Březnice)
11/12 Tomáš Drcmánek (Rudí kohouti Zlín)
10/11 Dan Medek (Březnice)
09/10 Lubomír Kubiš (Whitestar Vizovice)
08/09 Radim Jílek (KASMEN Uherský Brod)
07/08 Jiří Blažek (HC Napajedla)