Změny v týmech ZAMHL
6.6.2010 od Jakub Štětkář, 130x přečteno
Změny v jednotlivých týmech:
B.U.M. Otrokovice (v sezoně 2009/2010 – 1. místo)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Hotař Vladimír (b)
Karafiát Jiří
Jelínek Jan
Fukal Filip
Špaček Petr
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Večeřa Radek (HCN)
Skácelík Jan (SNE)
Pešek Václav (b) (HCN)
-
Bráník Milan
Vlček Marek
Vrobel Štefan
Terna David (b) (BRE)
Pompa Jiří
Plšek Michal (SNE)
Zámečník Jaroslav
Kovaříček Roman
PSVS Napajedla (2.)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Valerián Libor
Chlup Ondřej
Štefan Richard
Handl Marek
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Železník Jan (b) (KOH)
-
Švec David (BRE)
Večeřa Radek (BUM)
Struhelka Vít (b)
Melka Daniel (b)
Sharks Malenovice (3.)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Bubrinka Petr
Kubis Šimon
Krejčí Jiří
Novák Miroslav
Hrachovský Petr
Hebelka Dalibor
Klhůfek Pavel
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Vaďura Tomáš (KAS)
Jurášek Radim (KAS)
Horáček Michal (SNE)
Kuklínek Tomáš (SNE)
Talafa Zdeněk (SNE)
Tureček Martin (SNE)
Veselý Jiří (SNE)
-
Coufalík Petr
Martinec Jan
Nyiko Dušan
Bumbalík Karel
Zatloukal David (b)
Řezníček Libor (b)
Baťovka Zlín (4.)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Fojtík Martin
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Jordán Alexander (VIZ)
Silnica David (b) (MPL)
-
Bednařík Milan (ART)
WhiteStar Vizovice (5.)
+
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Jurčík Zdeněk (KAS)
Hradil Pavel (KOH)
Hořák Martin (VIZ)
-
Holek Jiří
Minařík Tomáš
Jordán Martin
Jordán Alexander (BAT)
Miček Tomáš
Duroň Richard
Červenka Pavel
Rudí kohouti Zlín (6.)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Heneš Přemysl
Heneš Leopold
Kowalczyk Jan
Vaculík Břetislav
Hubáček Martin
Sabák Jaroslav (b)
Kučera Miroslav
Kubečka Jiří (KOH)
Vojtěšek Ondra (b) (KOH)
-
Gajdošík Ivo (b)
Železník Jan (b) (HCN)
Hradil Pavel (VIZ)
Nečas Ivan
Pavelec Martin
Pěvič Marek
K.A.S. Napajedla (7.)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Chrást Ondřej
Mitev Pavel
Paseka Martin
Kašpárek Stanislav
Pindur Ivo
Zelinka Adam
Šarman Petr
-
Jurčík Zdeněk (VIZ)
Jurášek Radim (SHA)
Vaďura Tomáš (SHA)
Mrázek Milan
Balcárek Vlastimil
Kadlec Petr
Tománek Stanislav
Suchánek Tomáš
Husek Pavel
Blahuš Pavel
Lizzaran Šneci Otrokovice (8.)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Hapal Tomáš
Mucha Petr
Pelikán Martin
Dušek Lukáš
Baštinec Marcel
Neulinger David
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Plšek Michal (BUM)
-
Sýkora Pavel
Skácelík Jan (BUM)
Lebánek Ladislav
Kovář Lubomír
Horáček Michal (SHA)
Kuklínek Tomáš (SHA)
Talafa Zdeněk (SHA)
Nesrsta Miroslav
Blahuš Bohumil
Veselý Jiří (SHA)
Tureček Martin (SHA)
Tesák Pavel
Vopatřil Martin (b)
Slezák Ondřej
Cigánek Petr
Březnice (nový tým)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Mlčoch Petr (b)
Gala Václav
Schwarz René
Kadlčák Martin
Jankovič Lukáš
Kadlčák Pavel
Zálešák Jiří
Machala Radek
Dědek Tomáš
Medek Dan
Mikulenka Miroslav
Skopálek Martin
Klok Pavel
Maršálek Kamil
Chalupa Martin
Mikel Marek
Pavlíček František
Moravec Libor
Bočáň Roman
Langer Tomáš
Jankovič Tomáš
Dragan Tomáš
Táborský Miroslav
Zakopal Luděk
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Terna David (b) (BUM)
Švec David (HCN)
Hospůdka ART Zlín (nový tým)
+
(nutné splnění podmínky 12 let)
Benischko David (b)
Hlobil Petr
Humpál Jiří
Kratina Ivo
Lefan Jiří st.
Lefan Jiří ml. (b)
Lefan Radek
Makléř Martin
Matyáš David
Sedlák Miroslav
Svačina Svatopluk
Stojar Karel
Supňánek František
Záhořák Petr
Zedník Bořek
Žáček Karel
(není nutné splnění podmínky 12 let)
Sedlák Pavel (MPL)
Bednařík Milan (BAT)