Rekordy
8
Sezón684
Zápasů5448
GólůNejvíc bodů
VOJTĚCH HURTÍK
284 Bodů
284 Bodů
| 2. | Radek Bachan | 251 |
| 3. | Michal Slováček | 245 |
| 4. | Michal Dvořáček | 241 |
| 5. | Petr Hlaváček | 213 |
| 6. | David Šimčík | 188 |
| 7. | Pavel Kučera | 175 |
| 8. | Jiří Dostálek | 167 |
| 9. | VÁCLAV GURYČA | 155 |
| 10. | Robin Hromeček | 151 |
Nejlepší střelci
Michal Dvořáček
170 Gólů
170 Gólů
| 2. | Michal Slováček | 160 |
| 3. | VOJTĚCH HURTÍK | 152 |
| 4. | Radek Bachan | 151 |
| 5. | David Šimčík | 131 |
| 6. | Petr Hlaváček | 98 |
| 7. | Pavel Kučera | 88 |
| 8. | Robin Hromeček | 84 |
| 9. | Roman Svoboda | 80 |
| 10. | DAVID DORR | 80 |
Nejvíce asistencí
VOJTĚCH HURTÍK
132 Asistencí
132 Asistencí
| 2. | Petr Hlaváček | 115 |
| 3. | Radek Nezval | 102 |
| 4. | Radek Bachan | 100 |
| 5. | VÁCLAV GURYČA | 100 |
| 6. | Jiří Dostálek | 88 |
| 7. | Pavel Kučera | 87 |
| 8. | Michal Slováček | 85 |
| 9. | Michal Dvořáček | 71 |
| 10. | Petr Chmelař | 68 |
Nejvíce zápasů
Tomáš Trojanec
141 Zápasů
141 Zápasů
| 2. | Michal Dvořáček | 136 |
| 3. | Roman Špendlík | 136 |
| 4. | VOJTĚCH HURTÍK | 133 |
| 5. | Lukáš Prchlík | 131 |
| 6. | Radek Bachan | 130 |
| 7. | Miloš Černý | 127 |
| 8. | VÁCLAV GURYČA | 126 |
| 9. | Radek Nezval | 124 |
| 10. | Roman Svoboda | 120 |
Nejtrestanější hráč
Petr Vajčner
180 Trestných minut
180 Trestných minut
| 2. | Pavel Kučera | 162 |
| 3. | VÁCLAV GURYČA | 162 |
| 4. | Petr Chmelař | 155 |
| 5. | Tomáš Trojanec | 130 |
| 6. | LUKÁŠ MARTINEK | 129 |
| 7. | Tomáš Trávníček | 126 |
| 8. | Miloš Mrňka | 90 |
| 9. | Petr Vojtěch | 84 |
| 10. | Roman Špendlík | 84 |
Nejlepší brankář
Lukáš Buřval
1,48 Gólů na zápas
1,48 Gólů na zápas
| 2. | Tomáš Soukup | 2,15 |
| 3. | Libor Nemeškal | 2,50 |
| 4. | Lubomír Štěpaník | 2,75 |
| 5. | Antonín VYSKOČIL | 2,80 |
| 6. | David Grygar | 3,12 |
| 7. | Václav Laščák | 3,30 |
| 8. | Martin Peprník | 3,37 |
| 9. | Roman Viktora | 3,89 |
| 10. | Pavel Hrbáč | 3,93 |
Výhry
Včelary
118 Výher
118 Výher
| 2. | Moravský | 117 |
| 3. | Mistřice | 66 |
| 4. | Devils | 58 |
| 5. | Veselí | 57 |
| 6. | Scorpions | 53 |
| 7. | Kings | 46 |
| 8. | Horňácko | 35 |
| 9. | Vnorovy | 34 |
| 10. | Slovácko | 6 |
| 11. | Bizon | 4 |
| 12. | Mistřín | 0 |
Odehrané zápasy
Mistřice
158 Zápasů
158 Zápasů
| 2. | Scorpions | 155 |
| 3. | Včelary | 155 |
| 4. | Moravský | 153 |
| 5. | Devils | 149 |
| 6. | Kings | 146 |
| 7. | Veselí | 124 |
| 8. | Horňácko | 123 |
| 9. | Vnorovy | 74 |
| 10. | Slovácko | 28 |
| 11. | Bizon | 26 |
| 12. | Mistřín | 9 |
Úspěšnost
Moravský
76%
76%
| 2. | Včelary | 76% |
| 3. | Veselí | 46% |
| 4. | Vnorovy | 46% |
| 5. | Mistřice | 42% |
| 6. | Devils | 39% |
| 7. | Scorpions | 34% |
| 8. | Kings | 32% |
| 9. | Horňácko | 28% |
| 10. | Slovácko | 21% |
| 11. | Bizon | 15% |
| 12. | Mistřín | 0% |
Vítězové a pořadí






