Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

Slovácká AHL

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

Rozpis

Datum Domácí Hosté Čas Stadion Zápas Rozhodčí
16. listopad - 22. listopad
20/Pá Písek Slovácko 20:00 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
20/Pá Devils Vnorovy 21:45 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
21/So Včelary Kings 14:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
21/So Mullets Mistřice 16:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
21/So Scorpions Horňácko 18:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
23. listopad - 29. listopad
27/Pá Vnorovy Včelary 20:00 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
27/Pá Slovácko Scorpions 21:45 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
28/So Mistřice Písek 14:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
28/So Kings Mullets 16:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
28/So Horňácko Devils 18:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
30. listopad - 6. prosinec
4/Pá Včelary Horňácko 20:00 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
4/Pá Mullets Vnorovy 21:45 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
5/So Devils Slovácko 14:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
5/So Písek Scorpions 16:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
5/So Mistřice Kings 18:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
7. prosinec - 13. prosinec
11/Pá Kings Písek 20:00 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
11/Pá Vnorovy Mistřice 21:45 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
12/So Horňácko Mullets 14:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
12/So Slovácko Včelary 16:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
12/So Scorpions Devils 18:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
14. prosinec - 20. prosinec
18/Pá Mullets Slovácko 20:00 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
18/Pá Mistřice Horňácko 21:45 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
19/So Včelary Scorpions 14:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
19/So Písek Devils 16:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
19/So Kings Vnorovy 18:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
4. leden - 10. leden
8/Pá Devils Včelary 20:00 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
8/Pá Scorpions Mullets 21:45 ZS Uherské Hradiště 2. ročník - ZČ
9/So Vnorovy Písek 14:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
9/So Horňácko Kings 16:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ
9/So Slovácko Mistřice 18:00 Uherský Ostroh 2. ročník - ZČ