Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

Slovácká AHL

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

Výsledky

Datum Domácí Hosté Stadion Zápas Výsledek
21. březen - 28. březen
26/So Moravský Veselí Uherský Ostroh 3. ročník - Finále 4:1
26/So Mistřice Devils Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 0:5 kon
25/Pá Vnorovy Slovácko ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 5:0 kon
25/Pá Horňácko Scorpions ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 5:3
14. březen - 20. březen
19/So Včelary Kings Uherský Ostroh 3. ročník - O 3. 4:3
19/So Mistřice Vnorovy Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 6:3
18/Pá Devils Scorpions ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 0:5 kon
18/Pá Slovácko Horňácko ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 6:10
7. březen - 13. březen
12/So Vnorovy Devils Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 8:3
12/So Scorpions Slovácko Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 7:4
11/Pá Horňácko Mistřice ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 5:8
11/Pá Včelary Veselí ZS Uherské Hradiště 3. ročník - 2. SF 4:5
28. únor - 6. březen
5/So Kings Moravský Uherský Ostroh 3. ročník - 1. SF 0:3
5/So Vnorovy Horňácko Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 11:5
5/So Slovácko Devils Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 5:2
4/Pá Mistřice Scorpions ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 8:1
4/Pá Veselí Včelary ZS Uherské Hradiště 3. ročník - 2. SF 10:5
21. únor - 27. únor
26/So Slovácko Mistřice Uherský Ostroh 3. ročník - Baráž 6:10
26/So Včelary Veselí Uherský Ostroh 3. ročník - 2. SF 11:3
26/So Moravský Kings Uherský Ostroh 3. ročník - 1. SF 4:2
25/Pá Scorpions Vnorovy ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 4:4
25/Pá Horňácko Devils ZS Uherské Hradiště 3. ročník - Baráž 5:2
14. únor - 20. únor
19/So Veselí Mistřice Uherský Ostroh 3. ročník - 3. ČF 3:3
7. únor - 13. únor
12/So Devils Kings Uherský Ostroh 3. ročník - 4. ČF 1:4
12/So Vnorovy Moravský Uherský Ostroh 3. ročník - 1. ČF 2:4
11/Pá Mistřice Veselí ZS Uherské Hradiště 3. ročník - 3. ČF 1:2
11/Pá Scorpions Včelary ZS Uherské Hradiště 3. ročník - 2. ČF 2:5
31. leden - 6. únor
5/So Veselí Mistřice Uherský Ostroh 3. ročník - 3. ČF 2:2
5/So Moravský Vnorovy Uherský Ostroh 3. ročník - 1. ČF 3:1
4/Pá Včelary Scorpions ZS Uherské Hradiště 3. ročník - 2. ČF 11:4