SSA Turnaj-Nymburk

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

#1 Michael Gulda

Brankář 50 let
#1 Michael Gulda, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

5 S, 100%

Kariéra

28Sezón
33Čistých kont
3,41PR
555Zápasy
  • Vítěz BALLH 2024/2025 - Crocodiles Brno
  • Vítěz BALLH 2023/2024 - Crocodiles Brno
  • Vítěz BALLH BALLH 21/22 - Crocodiles Brno
  • Vítěz BALLH 2012/2013 - HC C&K Toyota Brno
  • Vítěz BHHL 2013/2014 - HC CSKA Brno
5
  • Druhé místo BHHL 2014/2015 - HC CSKA Brno
  • Druhé místo BALLH 2022/2023 - Crocodiles Brno
2
  • Třetí místo BALLH 2025/2026 - Crocodiles Brno
  • Třetí místo BALLH 2015/2016 - Crocodiles Brno
  • Třetí místo BALLH 2008/09 - Crocodiles Brno
  • Třetí místo BALLH 2006/07 - Crocodilles Brno
4
  • Nejlepší brankář BALLH BALLH 21/22
  • Nejlepší brankář BALLH 2017/2018
  • Nejlepší brankář BALLH 2009/10
  • Nejlepší brankář BALLH 2011/2012
4

Sezóna 2026/27

0
PR
0
Zápasy
0
Čistých kont
5
PR
3
Zápasy
1
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

  • 7614.jpg
  • 7608.jpg
  • 7303.jpg
  • 7312.jpg
  • 7315.jpg
  • 7245.jpg

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 1999/2000 Crocodiles BrnoCRO 15 675 53 - - 3,53 0
přátelské zápasy Crocodiles BrnoCRO 6 300 22 - - 3,67 1
přátelské zápasy BALLH All-StarsBALLH 1 45 10 - - 10 0
BALLH, 2000/01 Crocodilles BrnoCRO 11 495 35 - - 3,18 1
BALLH, 2001/02 Crocodilles BrnoCRO 14 630 47 - - 3,36 0
BALLH, 2002/03 Crocodilles BrnoCRO 17 765 59 - - 3,47 1
BALLH, 2003/04 Crocodilles BrnoCRO 20 900 64 - - 3,2 1
BALLH, 2004/05 Crocodilles BrnoCRO 18 810 57 - - 3,17 3
BALLH, 2005/06 Crocodilles BrnoCRO 8 360 19 - - 2,38 1
BALLH, 2006/07 Crocodilles BrnoCRO 18 810 44 - - 2,44 2
BALLH, 2007/08 Crocodiles BrnoCRO 18 810 57 - - 3,17 1
SSA-MCRA, Nymburk-III. Crocodiles BrnoCRO 6 240 14 - - 2,33 0
BALLH, 2008/09 Crocodiles BrnoCRO 18 808 39 - - 2,17 1
BALLH, 2009/10 Crocodiles BrnoCRO 15 675 32 - - 2,13 1
SSA-MCRA, Nymburk-III.2010 Crocodiles BrnoCRO 5 200 9 - - 1,8 1
BALLH, 2010/2011 Crocodiles BrnoCRO 16 720 50 - - 3,13 2
BALLH, 2011/2012 Crocodiles BrnoCRO 19 853 52 - - 2,74 0
BALLH, 2012/2013 Crocodiles BrnoCRO 16 720 58 - - 3,63 0
BALLH, 2012/2013 HC C&K Toyota BrnoTOY 1 45 4 - - 4 0
BHHL, 2012/2013 HC CSKA BrnoCSKA 6 270 24 - - 4 0
SSA-MCRA, Trenčín 2013 Crocodiles BrnoCRO 6 240 18 - - 3 1
BALLH, 2013/2014 Crocodiles BrnoCRO 17 765 61 - - 3,59 0
BALLH, 2013/2014 RH FinanceRHF 2 46 4 - - 2 0
BHHL, 2013/2014 HC CSKA BrnoCSKA 14 630 31 - - 2,21 2
BALLH, 2014/2015 Crocodiles BrnoCRO 15 675 63 - - 4,2 2
BHHL, 2014/2015 HC CSKA BrnoCSKA 15 675 42 - - 2,8 1
BHHL, 2014/2015 HC KingsKNG 1 45 1 - - 1 0
BALLH, 2015/2016 Crocodiles BrnoCRO 15 674 46 - - 3,07 0
BHHL, 2015 / 2016 CSKA BrnoCSKA 12 540 36 - - 3 0
BHHL, 2015 / 2016 HC KingsKNG 1 45 1 - - 1 0
BHL, BHL 2015/2016 HC TKN BrnoTKN 1 45 2 - - 2 0
MCRA, Liberec 2016 Crocodiles BrnoCRO 4 160 19 - - 4,75 0
BALLH, 2016/2017 Crocodiles BrnoCRO 18 810 66 - - 3,67 1
BHHL, 2016/2017 CSKA BrnoCSKA 18 810 62 - - 3,44 2
BHHL, 2017/2018 CSKA BrnoCSKA 11 495 44 - - 4 0
BALLH, 2017/2018 Crocodiles BrnoCRO 18 864 60 404 87,07 3,33 1
BHHL, 2018/2019 CSKA BrnoCSKA 15 675 65 331 85,97 4,33 0
BALLH, 2018/2019 Crocodiles BrnoCRO 15 720 88 453 83,73 5,87 0
BALLH, 2019/2020 Crocodiles BrnoCRO 13 624 75 330 82,50 5,77 0
BHHL, 2019/2020 CSKA BrnoCSKA 9 405 32 205 86,50 3,56 0
BALLH, 2020/2021 Crocodiles BrnoCRO 1 45 4 17 80,95 4 0
BHHL, 2021/22 CSKA BrnoCSKA 11 510 32 281 89,78 2,91 1
BHHL, 2021/22 HC KingsKNG 1 45 2 28 93,33 2 0
BHHL, 2021/22 HC BASTRBST 1 45 4 19 82,61 4 0
BALLH, BALLH 21/22 Crocodiles BrnoCRO 13 585 35 328 90,36 2,69 0
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 5 225 16 86 84,31 3,2 1
BALLH, 2022/2023 Crocodiles BrnoCRO 4 180 20 109 84,50 5 0
BHHL, 2023/24 CSKA BrnoCSKA 11 495 30 222 88,10 2,73 2
BALLH, 2023/2024 Crocodiles BrnoCRO 7 315 42 213 83,53 6 0
BHHL, 2024/25 CSKA BrnoCSKA 11 495 52 254 83,01 4,73 1
BALLH, 2024/2025 Crocodiles BrnoCRO 8 363 33 169 83,66 4,13 0
BHHL, 2025/26 CSKA BrnoCSKA 9 405 38 189 83,26 4,22 1
BALLH, 2025/2026 Crocodiles BrnoCRO 2 90 4 50 92,59 2 0
BHHL, 2026/27 CSKA BrnoCSKA 3 135 15 47 75,81 5 1
Celkem 555 25007 1892 3735 85,55 3,41 33
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 1999/2000 Crocodiles BrnoCRO 15 675 53 - - 3,53 0
BALLH, 2000/01 Crocodilles BrnoCRO 11 495 35 - - 3,18 1
BALLH, 2001/02 Crocodilles BrnoCRO 14 630 47 - - 3,36 0
BALLH, 2002/03 Crocodilles BrnoCRO 17 765 59 - - 3,47 1
BALLH, 2003/04 Crocodilles BrnoCRO 20 900 64 - - 3,2 1
BALLH, 2004/05 Crocodilles BrnoCRO 18 810 57 - - 3,17 3
BALLH, 2005/06 Crocodilles BrnoCRO 8 360 19 - - 2,38 1
BALLH, 2006/07 Crocodilles BrnoCRO 18 810 44 - - 2,44 2
BALLH, 2007/08 Crocodiles BrnoCRO 18 810 57 - - 3,17 1
BALLH, 2008/09 Crocodiles BrnoCRO 18 808 39 - - 2,17 1
BALLH, 2009/10 Crocodiles BrnoCRO 15 675 32 - - 2,13 1
BALLH, 2010/2011 Crocodiles BrnoCRO 16 720 50 - - 3,13 2
BALLH, 2011/2012 Crocodiles BrnoCRO 19 853 52 - - 2,74 0
BALLH, 2012/2013 Crocodiles BrnoCRO 16 720 58 - - 3,63 0
BALLH, 2012/2013 HC C&K Toyota BrnoTOY 1 45 4 - - 4 0
BALLH, 2013/2014 Crocodiles BrnoCRO 17 765 61 - - 3,59 0
BALLH, 2013/2014 RH FinanceRHF 2 46 4 - - 2 0
BALLH, 2014/2015 Crocodiles BrnoCRO 15 675 63 - - 4,2 2
BALLH, 2015/2016 Crocodiles BrnoCRO 15 674 46 - - 3,07 0
BALLH, 2016/2017 Crocodiles BrnoCRO 18 810 66 - - 3,67 1
BALLH, 2017/2018 Crocodiles BrnoCRO 18 864 60 404 87,07 3,33 1
BALLH, 2018/2019 Crocodiles BrnoCRO 15 720 88 453 83,73 5,87 0
BALLH, 2019/2020 Crocodiles BrnoCRO 13 624 75 330 82,50 5,77 0
BALLH, 2020/2021 Crocodiles BrnoCRO 1 45 4 17 80,95 4 0
BALLH, BALLH 21/22 Crocodiles BrnoCRO 13 585 35 328 90,36 2,69 0
BALLH, 2022/2023 Crocodiles BrnoCRO 4 180 20 109 84,50 5 0
BALLH, 2023/2024 Crocodiles BrnoCRO 7 315 42 213 83,53 6 0
BALLH, 2024/2025 Crocodiles BrnoCRO 8 363 33 169 83,66 4,13 0
BALLH, 2025/2026 Crocodiles BrnoCRO 2 90 4 50 92,59 2 0
Celkem 372 16832 1271 2073 85,34 3,42 18
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
SSA-MCRA, Nymburk-III. Crocodiles BrnoCRO 6 240 14 - - 2,33 0
SSA-MCRA, Nymburk-III.2010 Crocodiles BrnoCRO 5 200 9 - - 1,8 1
SSA-MCRA, Trenčín 2013 Crocodiles BrnoCRO 6 240 18 - - 3 1
Celkem 17 680 41 - - 2,41 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHHL, 2012/2013 HC CSKA BrnoCSKA 6 270 24 - - 4 0
BHHL, 2013/2014 HC CSKA BrnoCSKA 14 630 31 - - 2,21 2
BHHL, 2014/2015 HC CSKA BrnoCSKA 15 675 42 - - 2,8 1
BHHL, 2014/2015 HC KingsKNG 1 45 1 - - 1 0
BHHL, 2015 / 2016 CSKA BrnoCSKA 12 540 36 - - 3 0
BHHL, 2015 / 2016 HC KingsKNG 1 45 1 - - 1 0
BHHL, 2016/2017 CSKA BrnoCSKA 18 810 62 - - 3,44 2
BHHL, 2017/2018 CSKA BrnoCSKA 11 495 44 - - 4 0
BHHL, 2018/2019 CSKA BrnoCSKA 15 675 65 331 85,97 4,33 0
BHHL, 2019/2020 CSKA BrnoCSKA 9 405 32 205 86,50 3,56 0
BHHL, 2021/22 CSKA BrnoCSKA 11 510 32 281 89,78 2,91 1
BHHL, 2021/22 HC KingsKNG 1 45 2 28 93,33 2 0
BHHL, 2021/22 HC BASTRBST 1 45 4 19 82,61 4 0
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 5 225 16 86 84,31 3,2 1
BHHL, 2023/24 CSKA BrnoCSKA 11 495 30 222 88,10 2,73 2
BHHL, 2024/25 CSKA BrnoCSKA 11 495 52 254 83,01 4,73 1
BHHL, 2025/26 CSKA BrnoCSKA 9 405 38 189 83,26 4,22 1
BHHL, 2026/27 CSKA BrnoCSKA 3 135 15 47 75,81 5 1
Celkem 154 6945 527 1662 85,80 3,42 12
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MCRA, Liberec 2016 Crocodiles BrnoCRO 4 160 19 - - 4,75 0
Celkem 4 160 19 - - 4,75 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, BHL 2015/2016 HC TKN BrnoTKN 1 45 2 - - 2 0
Celkem 1 45 2 - - 2 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC C&K Toyota Brno 48 16 27 5 -11
HC JB Stavební 36 35 0 1 35
AC AUTOSKLO 35 17 17 1 0
Koupaliště Dražovice 30 11 18 1 -7
HC Sršni Brno 23 17 3 3 14
MH Kačeři 23 17 5 1 12
HC Luleč 21 11 8 2 3
HC Žideničtí raubíři Brno 19 13 5 1 8
HC Devil Butts 18 14 3 1 11
HC BULLS BRNO 17 10 7 0 3
HC Panthers 15 7 5 3 2
HC SPUTNIK HONEYWELL 15 7 6 2 1
HC RONDO BRNO 14 14 0 0 14
HC Kings 14 7 6 1 1
HC PREDATORS 14 6 8 0 -2
HC ICE BEARS Brno 14 5 8 1 -3
H.A.C. BRNO 13 11 2 0 9
HC Tišnov 13 11 2 0 9
HC Tučňáci Rosice 13 6 7 0 -1
HC Čerti Brno 13 5 7 1 -2
HC AGROMEX BRNO 12 2 10 0 -8
HC Vikings Brno 11 5 4 2 1
HC Kohoutovice 10 4 6 0 -2
HC BASTR 8 2 6 0 -4
HC MBL Devils 7 5 2 0 3
HC Ivančice 6 4 2 0 2
Alfa Mobil Brno 5 4 1 0 3
HAK Vyškov 5 2 2 1 0
HK UASK VVŠ PV Vyškov 5 2 3 0 -1
HC Bučovice 5 1 2 2 -1
HC RAVENS Brno 4 4 0 0 4
HC Blansko 3 2 1 0 1
HC FALCONS 3 0 3 0 -3
Old Bulldogs Brno 3 0 3 0 -3
HC ZFP Panters 2 2 0 0 2
TORPÉDO Praha 2 2 0 0 2
HC Vydechlí Vlci 2 2 0 0 2
HC VIKINGS 2 2 0 0 2
HC L+L Brno 2 1 0 1 1
AZ Servis Brno 2 1 0 1 1
LETCI Ludanice 2 0 2 0 -2
HC Malá Veleň 1 1 0 0 1
G2 HOCKEY ADVENTURES 1 1 0 0 1
TJ Sokol Popůvky 1 1 0 0 1
ASD DUKLA Jihlava 1 1 0 0 1
HC Větrný Jeníkov 1 1 0 0 1
HC TURBINA KOMÍN 1 1 0 0 1
TJ Sokol Březina 1 1 0 0 1
HC HROŠI Hradec Králové 1 1 0 0 1
HC Křečhorské Vosy 1 1 0 0 1
YOB Kobra Praha 1 1 0 0 1
HC Brno 1 1 0 0 1
AGENTURA FACE Praha 1 0 0 1 0
SK ELVAC OSTRAVA 1 0 0 1 0
MEDVĚDI Náměšť n.Osl. 1 0 1 0 -1
Rozmetadlo Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 -1
BARONI Nymburk 1 0 1 0 -1
SPEI Praha 1 0 1 0 -1
HC Hvězda Praha 1 0 1 0 -1
CAROLINA Žilina 1 0 1 0 -1
AHL Nové Mesto 1 0 1 0 -1
Old Guns Trenčín/Dubnica 1 0 1 0 -1
TULENI Nový Bydžov 1 0 1 0 -1
GALAXY Kežmarok 1 0 1 0 -1
BHL All-Stars 1 0 1 0 -1
HC Jiřetín 1 0 1 0 -1
HC GRAMLA 1 0 1 0 -1
TOTAL Hradec Králové 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám