#99 Kateřina Prokešová
Hráč Neregistrovaný - Amatér
#99 Kateřina Prokešová, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 0AKariéra
10Sezón
279Zápasy
3Gólů
26Body
- Vítěz MH MH Superliga 22/23 - MH Los Bomberos
- Vítěz MH 2018-2019 - MH Raptors
2
- Druhé místo MH 2019 - Léto - MH Los Bomberos
- Druhé místo MH 2018-2019 - MH Los Bomberos
- Druhé místo MH 2018 Léto - MH Raptors
3
Třetí místo VC VALHALLA CUP 2022 - HC Rytířky Blansko
Nejlepší brankář VC VALHALLA CUP 2022
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2018 Léto | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH-HSB, MH - HLC Bulldogs 2018 | HLC Bulldogs BrnoBUL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RaptorsRAP |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Los BomberosLOS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Los BomberosLOS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Los BomberosLOS |
24 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH GriffinsGRI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Black HawksBLA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Red WheelsRED |
2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
22 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM UP CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
13 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH HuntersHU |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2023 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MC, MORAVIA CUP 2023 | HC Rytířky BlanskoBLA |
4 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
33 | 0 | 9 | 9 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC RaciRAC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2024 | MODERN HOCKEY teamMH |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SZ, 3.ročník | HC Rytířky BlanskoBLA |
8 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2024 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC RONDO BRNORON |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, 7. ročník | REFTEAMREF |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| MC, MORAVIA CUP 2024 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
20 | 0 | 0 | 0 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2025 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SZ, 4.ročník | WHC Valkyries BrnoVAL |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC RONDO BRNORON |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2025 | MODERN HOCKEY girlsMH |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MC, MORAVIA CUP 2025 | VLCI ŽilinaZIL |
5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, 8. ročník | REFTEAMREF |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Los BomberosLB |
2 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2026 | WHC BATS BLANSKO BAT |
5 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC RONDO BRNORON |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2026 | WHC BATS BLANSKO BAT |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, ROSTER HOCKEY BEER CUP 2026 | REFTEAMREF |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 279 | 3 | 23 | 26 | 32,5 | 2 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VC, VALHALLA CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
3 | 135 | 12 | 82 | 87,23 | 4 | 1 |
| WUC, WARM UP CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 225 | 31 | 124 | 80,00 | 6,2 | 0 |
| MC, MORAVIA CUP 2023 | HC Rytířky BlanskoBLA |
2 | 72 | 8 | 39 | 82,98 | 4 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
1 | 45 | 6 | 28 | 82,35 | 6 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 45 | 9 | 31 | 77,50 | 9 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2024 | MODERN HOCKEY teamMH |
4 | 153 | 16 | 107 | 86,99 | 4 | 0 |
| SZ, 3.ročník | HC Rytířky BlanskoBLA |
2 | 120 | 10 | - | - | 5 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC RONDO BRNORON |
12 | 540 | 143 | 325 | 71,12 | 11,92 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC RONDO BRNORON |
12 | 540 | 181 | 376 | 67,50 | 15,08 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC RONDO BRNORON |
3 | 135 | 26 | 76 | 74,51 | 8,67 | 0 |
| Celkem | 45 | 2010 | 442 | 1188 | 73,83 | 9,82 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2018 Léto | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RaptorsRAP |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Los BomberosLOS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Los BomberosLOS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Los BomberosLOS |
24 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH GriffinsGRI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
22 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
13 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH HuntersHU |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
33 | 0 | 9 | 9 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
20 | 0 | 0 | 0 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Los BomberosLB |
2 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 143 | 2 | 14 | 16 | 20 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
1 | 45 | 6 | 28 | 82,35 | 6 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 6 | 28 | 82,35 | 6 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH-HSB, MH - HLC Bulldogs 2018 | HLC Bulldogs BrnoBUL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Black HawksBLA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Red WheelsRED |
2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 10 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VC, VALHALLA CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2024 | MODERN HOCKEY teamMH |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2025 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2026 | WHC BATS BLANSKO BAT |
5 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 18 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VC, VALHALLA CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
3 | 135 | 12 | 82 | 87,23 | 4 | 1 |
| VC, VALHALLA CUP 2024 | MODERN HOCKEY teamMH |
4 | 153 | 16 | 107 | 86,99 | 4 | 0 |
| Celkem | 7 | 288 | 28 | 189 | 87,10 | 4 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WUC, WARM UP CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2023 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2024 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2025 | MODERN HOCKEY girlsMH |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2026 | WHC BATS BLANSKO BAT |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 27 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WUC, WARM UP CUP 2022 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 225 | 31 | 124 | 80,00 | 6,2 | 0 |
| Celkem | 5 | 225 | 31 | 124 | 80,00 | 6,2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MC, MORAVIA CUP 2023 | HC Rytířky BlanskoBLA |
4 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MC, MORAVIA CUP 2024 | HC Rytířky BlanskoBLA |
5 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MC, MORAVIA CUP 2025 | VLCI ŽilinaZIL |
5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 14 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MC, MORAVIA CUP 2023 | HC Rytířky BlanskoBLA |
2 | 72 | 8 | 39 | 82,98 | 4 | 0 |
| Celkem | 2 | 72 | 8 | 39 | 82,98 | 4 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2023/24 | HC RaciRAC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2023/24 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 45 | 9 | 31 | 77,50 | 9 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 9 | 31 | 77,50 | 9 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 7. ročník | REFTEAMREF |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| RBC2026, 8. ročník | REFTEAMREF |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, ROSTER HOCKEY BEER CUP 2026 | REFTEAMREF |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2024/25 | HC RONDO BRNORON |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC RONDO BRNORON |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC RONDO BRNORON |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 34 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2024/25 | HC RONDO BRNORON |
12 | 540 | 143 | 325 | 71,12 | 11,92 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC RONDO BRNORON |
12 | 540 | 181 | 376 | 67,50 | 15,08 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC RONDO BRNORON |
3 | 135 | 26 | 76 | 74,51 | 8,67 | 0 |
| Celkem | 27 | 1215 | 350 | 777 | 69,62 | 12,96 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SZ, 3.ročník | HC Rytířky BlanskoBLA |
8 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| SZ, 4.ročník | WHC Valkyries BrnoVAL |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 9 | 0 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SZ, 3.ročník | HC Rytířky BlanskoBLA |
2 | 120 | 10 | - | - | 5 | 1 |
| Celkem | 2 | 120 | 10 | - | - | 5 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Griffins |
24 | 10 | 14 | 0 | -4 |
MH Black Hawks |
23 | 13 | 10 | 0 | 3 |
MH Red Wheels |
22 | 12 | 10 | 0 | 2 |
MH Rockets |
21 | 11 | 10 | 0 | 1 |
MH Raptors |
17 | 11 | 6 | 0 | 5 |
MH Hunters |
16 | 11 | 5 | 0 | 6 |
MH Spitfires |
16 | 9 | 7 | 0 | 2 |
MH Los Bomberos |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
MH Dark Clowns |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
HC Kobra Praha ženy |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
WHC Valkyries Brno |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Modern Hockey |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
HC BULLS BRNO |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Vikings Brno |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC PREDATORS |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
4 | 0 | 3 | 1 | -3 |
HC ICE BEARS Brno |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC AGROMEX BRNO |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
Holkey Náchod |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
PX City Panthers |
3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
OFF-ICE RATS |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
Kojotki Naprzód Janów Katowice |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Kings |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
BOMBY K TYČI |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
VLCI Žilina |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Lovosice ženy |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ZETTOR BRNO |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Lovosice ženy |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Manki Jičín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
ROSTER TEAM |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Dračice České Budějovice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Kobra Praha 2025 |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Holkey Náchod |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Panthers |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
ŽHKm Zvolen |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC REBELS 2017 Prostějov |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Fox Vysočina |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Draci Bílina ženy |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
CSKA Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HDK Maribor |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HLC Bulldogs Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Through Generation BLUE |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vyškov girls |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Kobra Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ice Cats Linz |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ŽHK 2000 Šarišanka Prešov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Sexy Bonbónky |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Orava team |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Phoenix girls Trenčín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Women Capitals |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Slovan Bratislava ženy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Mad East girls |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HOHA |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Mamby Tábor |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Bulldogs select |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KHL Dinamo Pantere |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
FTC-Telekom |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Eko. Tes. Pardubice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
ICE Dream Košice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Osy Spišská Nová Ves |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
UKHK UNIA Oswiecim |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SK Prostějov ženy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Rytířky Blansko |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Bílé hvězdy Třebíč |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC BASTR |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Děčín ženy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Berounské Lvice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
ŽHK Michalovce |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Lopaty |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Czech select |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




















































































