#1 Anna Putnová
Brankář
#1 Anna Putnová, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
23 S, 87%Kariéra
5Sezón
4Čistých kont
0,94PR
35Zápasy
- Druhé místo WUC WARM-UP CUP 2026 - WHC Valkyries Brno
- Druhé místo VC VALHALLA CUP 2026 - WHC Valkyries Brno
- Druhé místo VC VALHALLA CUP 2025 - WHC Valkyries Brno
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VC, VALHALLA CUP 2023 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 98 | 3 | 27 | 90,00 | 0,75 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2023 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 91 | 2 | 29 | 93,55 | 0,5 | 1 |
| VC, VALHALLA CUP 2024 | WHC Valkyries BrnoVAL |
5 | 89 | 6 | 38 | 86,36 | 1,2 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2024 | WHC Valkyries BrnoVAL |
5 | 110 | 5 | 51 | 91,07 | 1 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2025 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 90 | 3 | 51 | 94,44 | 0,75 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2025 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 80 | 3 | 30 | 90,91 | 0,75 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2026 | WHC Valkyries BrnoVAL |
5 | 180 | 7 | 48 | 87,27 | 1,4 | 1 |
| WUC, WARM-UP CUP 2026 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 144 | 4 | 54 | 93,10 | 1 | 2 |
| Celkem | 35 | 882 | 33 | 328 | 90,86 | 0,94 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VC, VALHALLA CUP 2023 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 98 | 3 | 27 | 90,00 | 0,75 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2024 | WHC Valkyries BrnoVAL |
5 | 89 | 6 | 38 | 86,36 | 1,2 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2025 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 90 | 3 | 51 | 94,44 | 0,75 | 0 |
| VC, VALHALLA CUP 2026 | WHC Valkyries BrnoVAL |
5 | 180 | 7 | 48 | 87,27 | 1,4 | 1 |
| Celkem | 18 | 457 | 19 | 164 | 89,62 | 1,06 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WUC, WARM-UP CUP 2023 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 91 | 2 | 29 | 93,55 | 0,5 | 1 |
| WUC, WARM-UP CUP 2024 | WHC Valkyries BrnoVAL |
5 | 110 | 5 | 51 | 91,07 | 1 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2025 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 80 | 3 | 30 | 90,91 | 0,75 | 0 |
| WUC, WARM-UP CUP 2026 | WHC Valkyries BrnoVAL |
4 | 144 | 4 | 54 | 93,10 | 1 | 2 |
| Celkem | 17 | 425 | 14 | 164 | 92,13 | 0,82 | 3 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Kojotki Naprzód Janów Katowice |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
ICE Dream Košice |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Ice Cats Linz |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Kobra Praha 2025 |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Polonia Bytom |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Women Capitals |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Kobra Praha ženy |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
TJ Bílí Tygři Liberec |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
ŽHKm Zvolen |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Through Generations |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Phoenix girls Trenčín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SK Prostějov ženy |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Manki Jičín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Rytířky Blansko |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Through Generation BLUE |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SK Černošice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Fox Vysočina |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vyškov girls |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Holkey Náchod |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Mamby Tábor |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ŽHK 2000 Šarišanka Prešov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Berounské Lvice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
ŽHK Michalovce |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Roudnice nad Labem ženy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
FTC-Telekom |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
































