Rekordy
21
Sezón2451
Zápasů21718
GólůNejvíc bodů
Lubomír Kubiš
931 Bodů
931 Bodů
| 2. | Václav Nuhlíček | 840 |
| 3. | Jiří Kuňák | 682 |
| 4. | Martin Kubiš | 548 |
| 5. | Jan Hejtmánek | 546 |
| 6. | Bronislav Červenka | 529 |
| 7. | Michal Huťka | 502 |
| 8. | Jiří Karafiát | 476 |
| 9. | Dalibor Manďák | 466 |
| 10. | Martin Tureček | 404 |
Nejlepší střelci
Lubomír Kubiš
636 Gólů
636 Gólů
| 2. | Jiří Kuňák | 418 |
| 3. | Jan Hejtmánek | 332 |
| 4. | Václav Nuhlíček | 326 |
| 5. | Michal Huťka | 305 |
| 6. | Martin Kubiš | 287 |
| 7. | Bronislav Červenka | 271 |
| 8. | Jiří Karafiát | 266 |
| 9. | Miloš Mrňka | 245 |
| 10. | Petr Žikovský | 229 |
Nejvíce asistencí
Václav Nuhlíček
514 Asistencí
514 Asistencí
| 2. | Lubomír Kubiš | 295 |
| 3. | Dalibor Manďák | 294 |
| 4. | Jiří Kuňák | 264 |
| 5. | Martin Kubiš | 261 |
| 6. | Bronislav Červenka | 258 |
| 7. | Jan Hejtmánek | 214 |
| 8. | Jiří Karafiát | 210 |
| 9. | Michal Huťka | 197 |
| 10. | Marek Mikel | 194 |
Nejvíce zápasů
Tomáš Sedláček
428 Zápasů
428 Zápasů
| 2. | Pavel Žikovský | 413 |
| 3. | Radek Rozum | 390 |
| 4. | Václav Nuhlíček | 390 |
| 5. | Radek Štětkář | 390 |
| 6. | Miroslav Kapsa | 388 |
| 7. | Antonín Prokeš | 384 |
| 8. | Jan Hejtmánek | 359 |
| 9. | Dalibor Manďák | 357 |
| 10. | Lubomír Kubiš | 355 |
Nejtrestanější hráč
Dan Medek
387 Trestných minut
387 Trestných minut
| 2. | Jan Hejtmánek | 328 |
| 3. | Břetislav Vaculík | 298 |
| 4. | Lubomír Kubiš | 286 |
| 5. | Tomáš Drcmánek | 283 |
| 6. | Josef Merta | 275 |
| 7. | Jaroslav Kylián | 264 |
| 8. | Jiří Blažek | 251 |
| 9. | Michal Matyáštík | 249 |
| 10. | Milan Krajc | 248 |
Nejlepší brankář
Mirko Zemanovič
2,20 Gólů na zápas
2,20 Gólů na zápas
| 2. | Zdeněk Černocký | 2,23 |
| 3. | David Sovják | 2,50 |
| 4. | Vít Struhelka | 2,50 |
| 5. | Václav Laščák | 2,83 |
| 6. | Martin Volný | 3,00 |
| 7. | Tomáš Kupka | 3,00 |
| 8. | David Terna | 3,01 |
| 9. | Michal Katarinjuk | 3,05 |
| 10. | Tomáš Caudr | 3,13 |
Výhry
SKA
307 Výher
307 Výher
| 2. | Sharks 76 | 306 |
| 3. | Kozlovna | 283 |
| 4. | B.U.M. | 281 |
| 5. | Vizovice | 244 |
| 6. | Lípa | 211 |
| 7. | Baťovka | 158 |
| 8. | Torpedo | 158 |
| 9. | Gladiators | 127 |
| 10. | KWHC | 109 |
| 11. | Šneci | 99 |
| 12. | ART | 74 |
| 13. | Piráti | 34 |
| 14. | Luhačovice | 17 |
| 15. | Metropol | 13 |
| 16. | Red Bricks | 3 |
Odehrané zápasy
Sharks 76
476 Zápasů
476 Zápasů
| 2. | SKA | 475 |
| 3. | Lípa | 464 |
| 4. | B.U.M. | 464 |
| 5. | Torpedo | 463 |
| 6. | Šneci | 443 |
| 7. | Baťovka | 413 |
| 8. | Kozlovna | 393 |
| 9. | Vizovice | 380 |
| 10. | ART | 243 |
| 11. | KWHC | 231 |
| 12. | Gladiators | 205 |
| 13. | Piráti | 96 |
| 14. | Luhačovice | 52 |
| 15. | Red Bricks | 30 |
| 16. | Metropol | 22 |
Úspěšnost
Kozlovna
72%
72%
| 2. | SKA | 65% |
| 3. | Sharks 76 | 64% |
| 4. | Vizovice | 64% |
| 5. | Gladiators | 62% |
| 6. | B.U.M. | 61% |
| 7. | Metropol | 59% |
| 8. | KWHC | 47% |
| 9. | Lípa | 45% |
| 10. | Baťovka | 38% |
| 11. | Piráti | 35% |
| 12. | Torpedo | 34% |
| 13. | Luhačovice | 33% |
| 14. | ART | 30% |
| 15. | Šneci | 22% |
| 16. | Red Bricks | 10% |
Vítězové a pořadí






