1.ZÁHORSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

HC DR.MARCO TEAM vs. HC ORLI STARÁ BĚLÁ

6.11.2008 od Robin Bala, 67x přečteno

Vydařený zápas týmu HC DR.MARCO TEAM

Ve středu 5.11.08 se odehrálo utkání mezi 10. týmem tabulky HC DR.MARCO TEAM vs. 2. tým tabulky HC ORLI STARÁ BĚLÁ! Utkání mělo původně začit ve 21:30 na Sareze! Z technických příčin se utkání posunulo na 22:00. Oba týmy si přišli pro 3 body, zvítězit však mohl jen jeden. Po zahájení první třetiny, bylo hned poznat že to bude velice napínavé utkání až do posledních minut. První třetinu Orli přehrávali MARCO TEAM, i když po individuálních chybách hráčů Orlů skončila první třetina 2:2. V druhé třetině byly oba celky hodně vyrovnané, ovšem týmu DR. MARCA se podařilo vstřelit gól a tak druhá třetina skončila 3:2. Ve třetí třetině obou celkům ujížděli nervy a došlo k pár potyčkám nutno podotknout, že rozhodčí tento zápas a hlavně tuto třetinu nezvládl, což přiznali oba celky. Závěrem třetí třetiny HC DR.MARCO TEAM však vstřelil ještě 2 góly a upravil tak na konečných 5:2. A podařilo se mu porazit jako jedinnému týmu soutěže Orly - loňské vítěze soutěže NHL.