Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

CCM 1. liga 18-19

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

Rozpis

Datum Domácí Hosté Čas Stadion Zápas Rozhodčí
13. leden - 19. leden
19/Ne Icebreakers Bohemians 18:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Kozák
19/Ne Superboys Vltavín 20:45 Kobra Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Škrobák
20. leden - 26. leden
20/Po Bohemians Hipporiders 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Škrobák
22/St Ekonom REX BOHEMIA 20:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Škrobák
22/St Sergo Superboys 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Škrobák
24/Pá Bohemians Hvězda 19:45 Praha - SC Letňany CCM 1. liga 19-20 - ZČ Hodač - Výborný
25/So Reunited Hvězda 19:00 ZS Černošice CCM 1. liga 19-20 - ZČ Vajda
26/Ne Raiders Vltavín 18:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Kozák
26/Ne Petrohrad Hockey sport 20:45 Kobra Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Kovář
27. leden - 2. únor
27/Po Hockey sport Sergo 21:20 Praha - SC Letňany CCM 1. liga 19-20 - ZČ Škrobák
29/St Ekonom Hvězda 20:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Mareček - Hodač
29/St Letos Naposled Hipporiders 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Mareček - Hodač
30/Čt Vltavín Ekonom 19:50 Říčany CCM 1. liga 19-20 - ZČ Noga
31/Pá REX BOHEMIA Petrohrad 19:45 Praha - SC Letňany CCM 1. liga 19-20 - ZČ Mareček
2/Ne Icebreakers Reunited 18:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Kozák
2/Ne Superboys Bohemians 20:45 Kobra Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ Vajda
3. únor - 9. únor
3/Po Hockey sport REX BOHEMIA 21:20 Praha - SC Letňany CCM 1. liga 19-20 - ZČ
3/Po Bohemians Petrohrad 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
5/St Raiders Letos Naposled 20:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
5/St Sergo Bohemians 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
8/So Reunited Hipporiders 20:00 ZS Černošice CCM 1. liga 19-20 - ZČ
9/Ne Raiders Icebreakers 18:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
9/Ne Petrohrad Vltavín 20:45 Kobra Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
10. únor - 16. únor
12/St Ekonom Hipporiders 20:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
12/St Letos Naposled Bohemians 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
13/Čt Vltavín Hockey sport 19:50 Říčany CCM 1. liga 19-20 - ZČ
14/Pá REX BOHEMIA Sergo 19:45 Praha - SC Letňany CCM 1. liga 19-20 - ZČ
15/So Hvězda Hipporiders 21:00 Hvězda Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ
16/Ne Hipporiders Raiders 17:45 ZS Velké Popovice CCM 1. liga 19-20 - ZČ
16/Ne Icebreakers Ekonom 18:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga 19-20 - ZČ