Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

Valašská hokejová liga - B

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

Výsledky

Datum Domácí Hosté Stadion Zápas Výsledek
23. ledna - 29. ledna
28/So Bílí Orli Buldogs Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 8:7 sn
28/So Vlachovice Lavina Záriečie Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 5:15
16. ledna - 22. ledna
22/Ne Bojkovice A Bílí Orli Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 5:6
22/Ne Buldogs Team Thirsty Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 16:8
20/Pá Lavina Záriečie Pozlovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:9
9. ledna - 15. ledna
15/Ne Pozlovice Vlachovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:5
13/Pá Thirsty Team Bojkovice A Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 4:7
2. ledna - 8. ledna
7/So Lavina Záriečie Thirsty Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 12:2
7/So Bojkovice A Buldogs Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:6 sn
6/Pá Vlachovice Bílí Orli Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 3:5
12. prosince - 18. prosince
18/Ne Thirsty Team Vlachovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 4:10
17/So Bílí Orli Pozlovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 10:4
16/Pá Buldogs Team Lavina Záriečie Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 6:12
5. prosince - 11. prosince
11/Ne Bojkovice A Lavina Záriečie Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 3:6
10/So Thirsty Team Pozlovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 13:4
9/Pá Buldogs Team Vlachovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 5:6 sn
28. listopadu - 4. prosince
4/Ne Pozlovice Buldogs Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 5:9
3/So Bílí Orli Thirsty Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:3
3/So Vlachovice Bojkovice A Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 3:8
21. listopadu - 27. listopadu
27/Ne Lavina Záriečie Vlachovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 5:2
27/Ne Bojkovice A Pozlovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 10:8
25/Pá Buldogs Team Bílí Orli Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:11
14. listopadu - 20. listopadu
20/Ne Thirsty Team Buldogs Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:9
20/Ne Bílí Orli Bojkovice A Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 5:3
18/Pá Pozlovice Lavina Záriečie Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 14:6
7. listopadu - 13. listopadu
13/Ne Lavina Záriečie Bílí Orli Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 7:3
12/So Bojkovice A Thirsty Team Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 10:4
12/So Vlachovice Pozlovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 13:4
31. října - 6. listopadu
6/Ne Bílí Orli Vlachovice Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 11:2
6/Ne Thirsty Team Lavina Záriečie Brumov - Bylnice 14. ročník - ZČ 8:11